... Autor: AndreaR Czytano 426 razy Data dodania: 09.11.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Komentarze (3)
Freya10.11.2016
Fajny kawałek, szczególnie podoba mi się to, że piszesz bardzo wiarygodnie, ehem. Wiesz... ul. Cicha, tam nadal są warsztaty samochodowe i właściwie, to niewiele się tam zmieniło. Nawet budowa drugiej linii metra i stacji Kopernik, tylko dodała splendoru temu miejscu. ASP, też o rzut beretem. Tam jest idealne miejsce na każdą tabułę, all in one, hihi. Pozdrawiam :)
Komentarze (3)
Fajny kawałek, szczególnie podoba mi się to, że piszesz bardzo wiarygodnie, ehem. Wiesz... ul. Cicha, tam nadal są warsztaty samochodowe i właściwie, to niewiele się tam zmieniło. Nawet budowa drugiej linii metra i stacji Kopernik, tylko dodała splendoru temu miejscu. ASP, też o rzut beretem. Tam jest idealne miejsce na każdą tabułę, all in one, hihi. Pozdrawiam :)
Warsztatu juz tam nie ma niestety, zbudowali na tym miejscu blok, Mieszkam tuż obok. Pozdrawiam:)
Weronika jaka jest sprytna :) koniec zaskakujący i zabieram się do kolejnej części 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania