...

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Freya 10.11.2016

    Kurde... ale się rozbuchałaś, zrobiłaś z tego Andrzeja takiego tradycyjnego samca. Ty masz na myśli ten biurowiec tj. nr.8, ale czy to znaczy, że tam już wszystko zaorane i nie ma żadnego warsztatu, czy salonu samochodowego? :)

  • AndreaR 10.11.2016

    Wjazd do Warsztatu był od Zajęczej. W tej chwili i w miejscu warsztatu i po drugiej stronie ulicy, tam gdzie był kawałek skwerku Dynasów pobudowali bloki. Nic już nie wygląda tak jak dawniej. Zobacz na google map. Można "ludkiem" przejść przez uliczki, . Same zmiany.

  • Freya 10.11.2016

    Jeeejuuu, faktycznie... to cały ten interes pewnie przeniósł się na Dobrą. I co, jak jedzie metro, to skaczą ci szklanki w kredensie?

  • AndreaR 10.11.2016

    Mieszkam nieco wyżej, ale metro mam pod nosem. Czasem czuć drgania.

  • Dimitria 11.11.2016

    Nie mógł mieć Weroniki to zaliczył Grazyne, faceci. 5 :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania