... Autor: AndreaR Czytano 456 razy Data dodania: 10.11.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Komentarze (5)
Freya10.11.2016
Kurde... ale się rozbuchałaś, zrobiłaś z tego Andrzeja takiego tradycyjnego samca. Ty masz na myśli ten biurowiec tj. nr.8, ale czy to znaczy, że tam już wszystko zaorane i nie ma żadnego warsztatu, czy salonu samochodowego? :)
Wjazd do Warsztatu był od Zajęczej. W tej chwili i w miejscu warsztatu i po drugiej stronie ulicy, tam gdzie był kawałek skwerku Dynasów pobudowali bloki. Nic już nie wygląda tak jak dawniej. Zobacz na google map. Można "ludkiem" przejść przez uliczki, . Same zmiany.
Freya10.11.2016
Jeeejuuu, faktycznie... to cały ten interes pewnie przeniósł się na Dobrą. I co, jak jedzie metro, to skaczą ci szklanki w kredensie?
Komentarze (5)
Kurde... ale się rozbuchałaś, zrobiłaś z tego Andrzeja takiego tradycyjnego samca. Ty masz na myśli ten biurowiec tj. nr.8, ale czy to znaczy, że tam już wszystko zaorane i nie ma żadnego warsztatu, czy salonu samochodowego? :)
Wjazd do Warsztatu był od Zajęczej. W tej chwili i w miejscu warsztatu i po drugiej stronie ulicy, tam gdzie był kawałek skwerku Dynasów pobudowali bloki. Nic już nie wygląda tak jak dawniej. Zobacz na google map. Można "ludkiem" przejść przez uliczki, . Same zmiany.
Jeeejuuu, faktycznie... to cały ten interes pewnie przeniósł się na Dobrą. I co, jak jedzie metro, to skaczą ci szklanki w kredensie?
Mieszkam nieco wyżej, ale metro mam pod nosem. Czasem czuć drgania.
Nie mógł mieć Weroniki to zaliczył Grazyne, faceci. 5 :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania