...

–...

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Adam T 12.11.2016

    Mnóstwo takiego zawadjackiego humoru:) bardzo nap plus. Od samego początku czekałem na jakąś rozrubę na tej dyskotece no i proszę, nie zawiodłem się. Ocena poszła (5)

  • AndreaR 12.11.2016

    Miło, że czytasz.:)

  • oldakowski2013 12.11.2016

    Dobre. Pozdrawiam.

  • AndreaR 12.11.2016

    Dziękuję:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania