...
...Autor: AndreaRCzytano 446 razyData dodania: 13.11.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
Czytam pierwszy raz i bardzo podoba mi się. Może trochę ckliwe, ale dobrze się czyta i chcę więcej. Zaraz przeczytam poprzednie. Daję 5.
Dziękiuję. Może akurat bardziej ckliwy fragment sie trafił.;) Jak w zyciu.;)
To on ma wreszcie na imie Andrzej czy Jędrek?
Jędrek, jest również zdrobnieniem używanym od imienia Andrzej, jak i Jędrzej. :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Czytam pierwszy raz i bardzo podoba mi się. Może trochę ckliwe, ale dobrze się czyta i chcę więcej. Zaraz przeczytam poprzednie. Daję 5.
Dziękiuję. Może akurat bardziej ckliwy fragment sie trafił.;) Jak w zyciu.;)
To on ma wreszcie na imie Andrzej czy Jędrek?
Jędrek, jest również zdrobnieniem używanym od imienia Andrzej, jak i Jędrzej. :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania