siódme niebo - NSzO
Mijały mi nieba co krok,
gdy byłam w słońcach i burzach.
A w każdym dantejski krąg
by móc potępić się w cudach.
I z żadnym nie mogłam się zgrać,
wejść w błękit zbyt całkowity.
Choć w każdym bywałam, choć raz -
wpuszczał mnie Piotr Sacrurity.
Żałować musiałam "ot tak"
(najłatwiej było mi siebie),
aż boleć zacząl mnie kark
i serce, aż po przyziemie.
Długo nie mogłam tak być -
grzesznie się czułam w błogości,
więc trzeba było się zmyć,
poszukać pewnej pewności.
Dziś kluczę w wieczności od lat
by znaleźć drogę do siebie.
I błądzę i proszę o ślad,
by znaleźć się w swoim niebie.
Komentarze (12)
W pewnym momencie zabrzmiało mi
"Szybkie szoty jak Mbappe..." XD
XD i teraz mi to z głowy nie wyjdzie. Dzięki...
Kto zbyt wiele widział i zbyt wiele przeżył , ten w niebo ot tak nie uwierzy.
Bardzo dojrzały i niepatetyczny duchowo utwór.
Droga, nie cel. Szukanie, a nie sama wiara. To jest ważne. I prawdziwe, bo nie jest zakłamane.
Tak, to jest najważniejsze. Dziękuję Ci za ten komentarz :)
Pięknie Roma 😎👍
Dzięki :)
Przypomniało mi się jak odbierałem czarny pas, mlody chłopiec zapytał mnie jak to jest go mieć i że to jego marzenie. Powiedziałem mu, że droga jest dużo ważniejsza i że chciałbym przejść ją jeszcze raz ale to niemożliwe. I jeszcze jedno. Jeżeli uświadomimy sobie w pozytywny sposób, że jesteśmy śmiertelni, przestakemy zajmować się bzdurami a więcej czasu poświęcamy sobie a to już tylko krok by odkryć swoje niebo, które jest tu na ziemi. 5
Jak zszedłeś z cugu i wytrzeźwiałeś nadal biłeś wszystkich meneli dookoła?
Don Chujan przypominasz mi tego tryplatanga czy jakoś tak, który wbił sobie w główkę, że może sterować ludźmi i jeszcze wmawia sobie, że ma do tego dryg. Nie dał bym wam taczki prowadzić, żebyście się nie roz.....li. Teraz weź dwa iboprofeny na główkę, może coś da. Publikacji masz zero, więc wiesz co masz robić. Pa
Daro1333 zbij żonę ode mnie też!
nie dałbym*
Tak, masz rację. Fajnie, że napisałeś ten komentarz, bo to naprawdę warte przeczytania.
Dzięki bardzo :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania