Książek czytam bardzo dużo, więc... Recepta jest tak jakby błędna. Fakt, oglądam anime i czytam mangę, ale... Co to ma do poprawnego i ciekawego pisania? Sama nie wiem, czy w tym momencie wymagasz ode mnie jakiegoś wybitnego dzieła literackiego, czy po prostu robisz ze mnie wariatkę. Trzepnąć się młotkiem w łeb? Ja? No cóż, szanuję twoje zdanie i twoją subiektywną opinię więc na tę część twojej wypowiedzi nie odpowiem. ~Raffa~
Komentarze (7)
Czytano 11 razy. Jak miło.
Pewnie niezalogowani. Daje ci cztery i pamiętaj Winter is Coming
Dzięki. ¬_¬
Podoba mi się, mimo, że to nie moja klimatyka.4/5
mam dla ciebie receptę, mnie oglądania anime, za to trzepnij się młotkiem w łeb, ewentualnie zacznij czytać jakieś książki
Przepraszam, ale dlaczego?
Książek czytam bardzo dużo, więc... Recepta jest tak jakby błędna. Fakt, oglądam anime i czytam mangę, ale... Co to ma do poprawnego i ciekawego pisania? Sama nie wiem, czy w tym momencie wymagasz ode mnie jakiegoś wybitnego dzieła literackiego, czy po prostu robisz ze mnie wariatkę. Trzepnąć się młotkiem w łeb? Ja? No cóż, szanuję twoje zdanie i twoją subiektywną opinię więc na tę część twojej wypowiedzi nie odpowiem. ~Raffa~
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania