.
.Autor: marokCzytano 376 razyData dodania: 07.01.2018
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić20
Nie wiem jak innym, ale mnie się tekst podoba. Dialogi też takie - ludzkie. Pozdrawiam - 4,5 P.S. ''skierował się na prosektorium'' - obadaj.
Dziękuję za odwiedziny :)
marok o życiu.
Teraz za dlaczego ja się bierzesz.
Regimus skończ
marok skończę kiedy będę chciał
Na razie nie
Regimus idź się przejdź
Marok, podoba mnie się. Esencjonalne i o życiu nie ze makabrycznego snu. Jedno co mnie zazgrzytało "Znajdź sobie nowego chłoptasia pełno ich tu." Ale coraz lepiej piszesz, ty, maroku, ty.
Refluks szczere podziękowania jeśli jeszcze nie za późno
On się tylko upił i spad - ł Cenię za próby wyjścia z szuflady bliźniaczych makanresek. Ten jeden: "Czego ty kobieto chcesz? Znajdź sobie nowego chłoptasia pełno ich tu." - kawałek dialogu wydaje mi się sztuczny. Reszta bardzo ok.
Dzięki poa na coś nowego :))
marok A dlaczego ja nie zostałem podziękowany? Co ja, jarzynka??
Jeśli to Twoją decyzja, to popieram. Nie rób jednak niczego pod kątem oczekiwań "tłumów". Sprawdź, obadaj czy Ci leży i tyle. Zawsze to jakiś rozwój.
Sporo tych zmian w nowym roku
Ciekawie opowiedziane, trochę satyry na lekarzy w szpitalu i bardzo dobrze. Nie zawsze są mili w trudnych przypadkach. Pozdrowienia!
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (16)
Nie wiem jak innym, ale mnie się tekst podoba. Dialogi też takie - ludzkie. Pozdrawiam - 4,5
P.S. ''skierował się na prosektorium'' - obadaj.
Dziękuję za odwiedziny :)
marok o życiu.
Teraz za dlaczego ja się bierzesz.
Regimus skończ
marok skończę kiedy będę chciał
Na razie nie
Regimus idź się przejdź
Marok, podoba mnie się. Esencjonalne i o życiu nie ze makabrycznego snu.
Jedno co mnie zazgrzytało "Znajdź sobie nowego chłoptasia pełno ich tu."
Ale coraz lepiej piszesz, ty, maroku, ty.
Refluks szczere podziękowania jeśli jeszcze nie za późno
On się tylko upił i spad - ł
Cenię za próby wyjścia z szuflady bliźniaczych makanresek.
Ten jeden: "Czego ty kobieto chcesz? Znajdź sobie nowego chłoptasia pełno ich tu." - kawałek dialogu wydaje mi się sztuczny. Reszta bardzo ok.
Dzięki poa na coś nowego :))
marok A dlaczego ja nie zostałem podziękowany?
Co ja, jarzynka??
Jeśli to Twoją decyzja, to popieram. Nie rób jednak niczego pod kątem oczekiwań "tłumów". Sprawdź, obadaj czy Ci leży i tyle. Zawsze to jakiś rozwój.
Sporo tych zmian w nowym roku
Ciekawie opowiedziane, trochę satyry na lekarzy w szpitalu i bardzo dobrze. Nie zawsze są mili w trudnych przypadkach. Pozdrowienia!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania