.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • Dekaos Dondi 07.01.2018

    Nie wiem jak innym, ale mnie się tekst podoba. Dialogi też takie - ludzkie. Pozdrawiam - 4,5
    P.S. ''skierował się na prosektorium'' - obadaj.

  • marok 07.01.2018

    Dziękuję za odwiedziny :)

  • Regimus 07.01.2018

    marok o życiu.

  • Regimus 07.01.2018

    Teraz za dlaczego ja się bierzesz.

  • marok 07.01.2018

    Regimus skończ

  • Regimus 08.01.2018

    marok skończę kiedy będę chciał

  • Regimus 08.01.2018

    Na razie nie

  • marok 08.01.2018

    Regimus idź się przejdź

  • refluks 07.01.2018

    Marok, podoba mnie się. Esencjonalne i o życiu nie ze makabrycznego snu.
    Jedno co mnie zazgrzytało "Znajdź sobie nowego chłoptasia pełno ich tu."
    Ale coraz lepiej piszesz, ty, maroku, ty.

  • marok 08.01.2018

    Refluks szczere podziękowania jeśli jeszcze nie za późno

  • Canulas 08.01.2018

    On się tylko upił i spad - ł

    Cenię za próby wyjścia z szuflady bliźniaczych makanresek.

    Ten jeden: "Czego ty kobieto chcesz? Znajdź sobie nowego chłoptasia pełno ich tu." - kawałek dialogu wydaje mi się sztuczny. Reszta bardzo ok.

  • marok 08.01.2018

    Dzięki poa na coś nowego :))

  • refluks 08.01.2018

    marok A dlaczego ja nie zostałem podziękowany?
    Co ja, jarzynka??

  • Canulas 08.01.2018

    Jeśli to Twoją decyzja, to popieram. Nie rób jednak niczego pod kątem oczekiwań "tłumów". Sprawdź, obadaj czy Ci leży i tyle. Zawsze to jakiś rozwój.

  • marok 08.01.2018

    Sporo tych zmian w nowym roku

  • Bożena Joanna 08.01.2018

    Ciekawie opowiedziane, trochę satyry na lekarzy w szpitalu i bardzo dobrze. Nie zawsze są mili w trudnych przypadkach. Pozdrowienia!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania