.......
......Autor: MoniaCzytano 330 razyData dodania: 17.03.2021
Średnia ocena: 0.0 Głosów: 0
Zaloguj się, aby ocenić0
Takie mocno odrębne od siebie te wersy... Jakby prawie nie tworzyły całości...
Dla mnie to pis śmierci jako zrywania ze światem. A ten co zostaje rozpacza. Pozdrawiam
przepraszam za to pis :) opis miało być
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Takie mocno odrębne od siebie te wersy... Jakby prawie nie tworzyły całości...
Dla mnie to pis śmierci jako zrywania ze światem. A ten co zostaje rozpacza. Pozdrawiam
przepraszam za to pis :) opis miało być
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania