......

.......

Średnia ocena: 0.0  Głosów: 0

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Pan Buczybór 18.03.2021

    Takie mocno odrębne od siebie te wersy... Jakby prawie nie tworzyły całości...

  • Senograsta 04.02.2023

    Dla mnie to pis śmierci jako zrywania ze światem. A ten co zostaje rozpacza. Pozdrawiam

  • Senograsta 04.02.2023

    przepraszam za to pis :) opis miało być

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania