Dobre chęci? Wszyscy znamy. Nie znam się na pisaniu, nie znam się na poezji, prozie, liryce... Mam wszystkie ,,objawy'' dysleksji, dysortografii i innych cholerstw utrudniających mi wyrażanie siebie przez pisanie. ;) Piszę, bo lubię ;) Nie oceniam pisania innych przez Twoje pryzmaty. Czuję emocje i sens ,,wypowiedzi'' innych, lub nie. Chcesz pomóc? Dlaczego zachowujesz się jak trollica i to bez ,,ogłady'' co jest zwyczajnie przykre i prymitywne. Pedagog z ciebie żaden wnoszę po tym wszystkim co wyczytałam, z Twoich komentarzy, może warto zmienić swe zapędy lub wyedukować się w konstruktywnej krytyce, która ma pomóc, nie obrażać lub sprawiać przykrość. Zwyczajnie wkurzać. Pomagać trzeba umieć...
Zrozum w końcu namolna kobieto, że nie interesują mnie Twoje salony, laury, autografy i inne pierdolety. Prosiłem, abyś omijała mnie szerokim łukiem. Mogę pisać - w Twoim autorytarnym pojęciu - grafomańsko. Mam to w rzyci. Będę Ci wdzięczny jeżeli odpuścisz sobie komentarze u takiego idioty, jak ja.
na niebie zamiast gwiazd
świeciły pióra moich skrzydeł
upadłem - To zakończenie jest piękne; Bardzo ładnie przedstawione, nie z rozmachem, a prostotą, czuję się emocje to duży plus, że w małej ilości słów tak potrafiono przekazać siłę ; 5:)
Upadły anioł. Człowiek upada wiele razy, ale najważniejsze jest aby się podnieść z tego upadku. Niektórzy po upadku leżą i nawet nie próbują się podnieść, szukają u innych odpowiedzialności za swoje nieszczęście. Pozdrawiam serdecznie i piątka
Komentarze (10)
Zniszczyłeś ten wiersz na maksa. Gratuluję!
Przejdź na drugą stronę tęczy, Elżbieto. Dziękuję
Dobre chęci? Wszyscy znamy. Nie znam się na pisaniu, nie znam się na poezji, prozie, liryce... Mam wszystkie ,,objawy'' dysleksji, dysortografii i innych cholerstw utrudniających mi wyrażanie siebie przez pisanie. ;) Piszę, bo lubię ;) Nie oceniam pisania innych przez Twoje pryzmaty. Czuję emocje i sens ,,wypowiedzi'' innych, lub nie. Chcesz pomóc? Dlaczego zachowujesz się jak trollica i to bez ,,ogłady'' co jest zwyczajnie przykre i prymitywne. Pedagog z ciebie żaden wnoszę po tym wszystkim co wyczytałam, z Twoich komentarzy, może warto zmienić swe zapędy lub wyedukować się w konstruktywnej krytyce, która ma pomóc, nie obrażać lub sprawiać przykrość. Zwyczajnie wkurzać. Pomagać trzeba umieć...
Ty przejdź na lepszą stronę mocy... może wtedy zobaczysz grafomanię i zaczniesz jej się wstydzić.
Zrozum w końcu namolna kobieto, że nie interesują mnie Twoje salony, laury, autografy i inne pierdolety. Prosiłem, abyś omijała mnie szerokim łukiem. Mogę pisać - w Twoim autorytarnym pojęciu - grafomańsko. Mam to w rzyci. Będę Ci wdzięczny jeżeli odpuścisz sobie komentarze u takiego idioty, jak ja.
na niebie zamiast gwiazd
świeciły pióra moich skrzydeł
upadłem - To zakończenie jest piękne; Bardzo ładnie przedstawione, nie z rozmachem, a prostotą, czuję się emocje to duży plus, że w małej ilości słów tak potrafiono przekazać siłę ; 5:)
Upadły anioł. Człowiek upada wiele razy, ale najważniejsze jest aby się podnieść z tego upadku. Niektórzy po upadku leżą i nawet nie próbują się podnieść, szukają u innych odpowiedzialności za swoje nieszczęście. Pozdrawiam serdecznie i piątka
Można pomarzyć i samemu się wznieść w niebiosa, tylko co nas czeka? Upadek? 5
Bardzo fajnie napisałeś o upadłym aniele.Daję 5
Wiersz ciekawy tak jak pozostałe. 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania