Masz niesamowitą łatwość, lekkość pisania. "Słabo" uzupełnia Twoją wczorajszą serię. Sypiesz, jak z rękawa. Stylowo przypomina to trochę mój wiersz "Ratunku!". Mam nadzieję, że nie pogniewałaś się za przeredagowanie "Koleżanki Anki"... Dzisiaj 5.
Grafomanka Przeczytałam już, za co mam przepraszać? Jesteś gorzej Mar, bo ona nakręca swoje ego nieświadomie, a Ty, zdrowa osoba Łukasz się tu A ego? O, mamo, Mar do Ciebie jeszcze daleko. Nie pisz, Kurwa, nie psui mi fazy. Jutro napisz, idź na piwo. Ile można tu siedzieć?
ZielonoMi, a co ciebie obchodzi kto i ile tu siedzi? Co prawda przyszłam niedawno, ale to nie twoja sprawa, siebie pilnuj.
Jakie, kuźwa, ego? Znasz się na wierszach rymowanych jak świnia na gwiazdach i uaktywniasz jakieś pierdolamento, bo chwalą cię tacy sami znawcy jak ty... Ot się we łbie poprzewracało...
Grafomanka Masz, obejrzyj, Wyluzujesz. Riana jest w dechę, ja oglądam przy skręcie, Ty przy chpsach. Nara.https://youtu.be/BkJvBbchd4A?si=bDbtMocoO30cbcIt
Grafomanka te, literatka. Ile masz lat? Tu napiszmy, ja mam 44. Matura jest, filmy z lektur obejrzane. Nie? Miałam za to krzywą ocenę (bo książki nie da się czytać, to.. jak za karę), ale film obejrzałam. Polecam. Graf, obejrzyj, jak nie oglądałaś, mistrzostwo! A teraz już spierdalam. Narka😜 Ps. Zielone naprawdę fajnie działa, że Cię dziś nie podeptalam...😆
wikindzy Się zaangażowała... Yanko. 5 za sarkazm, ja zielona wciąż, 4 rano A ja upalona jak smok. Wszystko do mnie trafia w dychę, a rok tekst w sam środek.😅😘
ZielonoMi, Dziewczyno, z każdą chwilą, Twoja zieleń zielenieje, Ty Boginią ponad snami, kiedy inni śpią nocami, Ty szalejesz.
Po ten kwiat zielony, w czasie zbiorów, kiedy plony, wciąż wędrujesz.
ZielonoMi, No, właśnie, ja zrozumiałem, jakoby regularnie się tam odbywały zjazdy.
Poleciłem Marg ten darmowy program do korekty:
https://pl.xhamster.com/videos/must-watch-the-best-vintage-retro-group-sex-ever-11061500
Tylko to dla prawdziwych literatów, dorosłych, to jak mama jej założyła blokadę rodzicielską, to musi jakoś zdjąć. Dla dorosłych literatów, bo dzieci by głupotami serwer obciążały, ale Marg dorosłą literatka, to by mogła.
ZielonoMi
Akurat w tym co napisałam jest się do czego przyjebać ...
Doskonale to wiem...
I nie jestem poetą...maluje obrazy, ale pędzlem ...czasem maluje słowem :)
Erotyki już z rana, ależ pani kochana...
chłopy tutaj przepadną jak w lesie
już pilnują się dupy, słowa lecą do kupy,
pani sława ten portal rozniesie...
Kto w tym kraju pracuje, skoro każdy tokuje
miast łopatę wziąć wreszcie do ręki.
Grafomanka, Noela... Wszak dziś nie jest niedziela!
Ale niech tam! Niech brzmią wierszy dźwięki!
Ja mam wybicie ...
Kawę ogarniam i pisze wiersze o świcie
Życie...
Sława nie dla mnie
I oklaski
Pocmokiwania i jakieś mlaski
Jeszcze trochę posiedzę tu
Sobie ....
Wierszyki poczytam
A potem może pranie zrobię ....
Z kim rozmawiać - już nie wiem,
może mówić do siebie,
dziś wywnętrzać się chce Jedna z Drugą.
Nie chcę pozostać w tyle,
bo tematów jest tyle...
Płyńcie strofy szeroką dziś strugą!
Nie rozmawiać - w działaniu
się wykazać, bo w praniu
łatwo dziś się okaże co znaczą,
słowa na wiatr rzucone,
gdy tu czekać zmuszone... Jedna z Drugą,
a może i więcej?
Wszystkie jak w tej piosence, co to wziął
w posiadanie, teraz tylko czekanie,
bo rozpalił, zapomniał, porzucił
i nuci... 'brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki...'
Właśnie. Dosyć tej laby. Do roboty już baby!
Niech Noela się weźmie za pranie.
Ja od rana gotuję, obiad gościom szykuję.
Grafomanka - a co ty masz w planie?
Plany poszły się... bawić, więc se leżę i trawię,
jakieś wiersze, a może tęsknoty?
Grisza, nie nudź o chlebie,
kiedy my prawie w niebie... rozmarzone,
wprost nagie...
Grisza do roboty!
Ha!
mój drogi
Dorobimy dziś Ci rogi
Jakie wolisz
Kolorowe ?
Albo srebrne ...nie różowe!
Może zrobię Ci tęczowe
Może będą.. błyszczeć ..lśnić
...A ty dalej nic
A to malowany diabeł z kartki
To tylko takie żartki
A wiem ... Taki żart w pracy . Koleżanka od porysowanego samochodu tez się pośmiała:)Było trochę śmiechu ... Nie będę już tutaj wyskakiwać z takimi pozycjami ...
Wolę malować ...na wierszach się pewnie słabo znam . To znaczy uważam ,że obraz jest wierszem a wiersz jest obrazem . Dlatego czasem coś napiszę :)
Komentarze (87)
Masz niesamowitą łatwość, lekkość pisania. "Słabo" uzupełnia Twoją wczorajszą serię. Sypiesz, jak z rękawa. Stylowo przypomina to trochę mój wiersz "Ratunku!". Mam nadzieję, że nie pogniewałaś się za przeredagowanie "Koleżanki Anki"... Dzisiaj 5.
Aaa...i czytałam "Ratunku" dałam 5 🙂
Za to dajesz 5 i mianujesz się znawczynią? No ręce opadają...😱😱😱Grafomanka - dała za to pięć!!!! Pustak pusty...🥶🥶
A MOZE TO JEJ DRUGIE KONTO I SAMA SOBIE DAJE?🤣🤣🤣ZIELONO MI DZIS... BARDZO!👍👍
ZielonoMi, naćpaj się więcej, bo zdecydowanie za mało wzięłaś... będziesz jeszcze bardziej 'rozumna'🤣
Gdzie tu masz moją ocenę?
Uspokoiła się z Mar, to do mnie się przyczepiła... ot, ciągoty do 'opieki'
Grafomanka Zapraszam. Wyluzujesz może... ,?
Grafomanka spadam, grill nie czeka. Też idź czasami
ZielonoMi, myślałam że ty jesteś mądrzejsza... Ot, kolejne zaskoczenie
Grafomanka Ja też. Przelicz nasze siedzenie na opowi ja już po piwie, blancie, a Ty? Jajka już tu założyłas i planujesz rodzinę założyć.
Pusta w tu jesteś, teraz, na razie, widzę,co czynisz. Grubo Cię zajde, jak wkurwisz. Obiecuje.
Zjadę*
ZielonoMi, że niby cały dzień tu jestem?
Sorry, ale dzisiaj byłam trochę zajęta...
Groźby jakby z mafii... ale jaja
ZielonoMi, że rodzinę chcę tu założyć? A z kim, bo chętnych trochę jest... 🤣🤣🤣
Grafomanka wciąż tu jesteś... podziwiam, taka ładna pogoda... bywaj
Grafomanka Słaby żart, kot ogonem się nie odwrócił
Grafomanka Nie pisz już, jutro mozesz
ZielonoMi, no, byłam z rana, później byłam deczko zajęta, ale jak mnie cały czas widzisz, to chyba dobrze...
Jutro to ty jak poczytasz, to mam nadzieję, że przeprosisz...
Bywaj!
Grafomanka Przeczytałam już, za co mam przepraszać? Jesteś gorzej Mar, bo ona nakręca swoje ego nieświadomie, a Ty, zdrowa osoba Łukasz się tu A ego? O, mamo, Mar do Ciebie jeszcze daleko. Nie pisz, Kurwa, nie psui mi fazy. Jutro napisz, idź na piwo. Ile można tu siedzieć?
ZielonoMi, a co ciebie obchodzi kto i ile tu siedzi? Co prawda przyszłam niedawno, ale to nie twoja sprawa, siebie pilnuj.
Jakie, kuźwa, ego? Znasz się na wierszach rymowanych jak świnia na gwiazdach i uaktywniasz jakieś pierdolamento, bo chwalą cię tacy sami znawcy jak ty... Ot się we łbie poprzewracało...
W prozie jesteś dobra, ale wierszy to ty nie piszesz, przecież tych rymowanek nie da nazwać się poezją... jprd
Grafomanka To już było, wymyśl coś nowego, dojeb mi. Bo na razie to nic tu nie NAPISAŁAŚ
Grafomanka Masz, obejrzyj, Wyluzujesz. Riana jest w dechę, ja oglądam przy skręcie, Ty przy chpsach. Nara.https://youtu.be/BkJvBbchd4A?si=bDbtMocoO30cbcIt
ZielonoMi, sama siebie kopiesz, więc co ja Ci będę dokładać?
Narka!
Grafomanka Nie chce mu się dziś jutro Cię pogniotę
Grafomanka te, literatka. Ile masz lat? Tu napiszmy, ja mam 44. Matura jest, filmy z lektur obejrzane. Nie? Miałam za to krzywą ocenę (bo książki nie da się czytać, to.. jak za karę), ale film obejrzałam. Polecam. Graf, obejrzyj, jak nie oglądałaś, mistrzostwo! A teraz już spierdalam. Narka😜 Ps. Zielone naprawdę fajnie działa, że Cię dziś nie podeptalam...😆
https://youtu.be/wcXAKhwsl6o?si=zd-bBkhESh1GJN2x
Obejrzyj, dobry film. Potem Ci ukojenie pokaże na yt.😜
Grafomanka Masz. Ten film mnie zainspirował. Moje konto (walczę z Mar na yt). Hehe.
https://youtu.be/dBXuYNN0aiY?si=UamtXbWXSUQO-QB7
ZielonoMi, A zamężna jesteś?
A majętna?
wikindzy Pewnie. Moja scheda RODZICE MAJA ZYC JAK NAJDŁUŻEJ jest warta A całości (domek o 2 pokoje mieszjanie). Bierzesz mnie?😆
DZIAŁKA z chustą - 600, mieszkanie 40m - 350. Majętna. Kiedy z pierścionkiem przyjeżdżasz? Zacząłeś temat, kończ. Chciałeś majetnej.
ZielonoMi, Biere, domek plus mieszkanie - tak?
ZielonoMi, Pierścionek wynajmnę tylko. Wezmnę na spłaty, po ślubie się wbije we wspólne koszta.
wikindzy A tak na poważnie to może by się spikneli?
ZielonoMi, Mam zardzewiałe noge, ciężko mie w dalekie trasy.
W Warszawie, ludzie z opowi i z Lola. Mar matka nie puści,ale reszts
ZielonoMi, Zlot? Bywały takie, podobno zawsze ktoś nie wracał, ale może to pogłoski.
ZielonoMi, To i Martyna będzie, bo teraz z Warszawy.
ZielonoMi, Ona dobrze swata, zara bedzie kilka wesel.
Wcześniej pewnie pare rozwodów i tajemnicze zniknięcia współmałżonków.
wikindzy Jutro, piękny, odpisze. Dziś nie.mam sił. Grafomanka mnie potruła grzybami... torba. Ala ja jutro zjadę...
ZielonoMi, Ale ona wcale nie chciała, się zaangażowała, o tu https://www.opowi.pl/forum/pitolenie-cxli-punkt-g-w1713/
wikindzy Się zaangażowała... Yanko. 5 za sarkazm, ja zielona wciąż, 4 rano A ja upalona jak smok. Wszystko do mnie trafia w dychę, a rok tekst w sam środek.😅😘
Twój*
ZielonoMi, Dziewczyno, z każdą chwilą, Twoja zieleń zielenieje, Ty Boginią ponad snami, kiedy inni śpią nocami, Ty szalejesz.
Po ten kwiat zielony, w czasie zbiorów, kiedy plony, wciąż wędrujesz.
wikindzy Piękne! Poważnie ,,- fajne
A zielona chwilę będę, bo... będę.🤣
ZielonoMi, Spotykałaś tych ludzi z Wa-wy, tych, co na portalach?
wikindzy Dlaczego z Warszawy?
ZielonoMi, No bo:
"ZielonoMi 4 dni temu
W Warszawie, ludzie z opowi i z Lola. Mar matka nie puści,ale reszts"
To chyba, ze w przyszłości, a je, debil, nie zrozumiałem, że to miało by być pierwszy raz.
wikindzy Już kumam. No można by kiedyś.
ZielonoMi, No, właśnie, ja zrozumiałem, jakoby regularnie się tam odbywały zjazdy.
Poleciłem Marg ten darmowy program do korekty:
https://pl.xhamster.com/videos/must-watch-the-best-vintage-retro-group-sex-ever-11061500
Tylko to dla prawdziwych literatów, dorosłych, to jak mama jej założyła blokadę rodzicielską, to musi jakoś zdjąć. Dla dorosłych literatów, bo dzieci by głupotami serwer obciążały, ale Marg dorosłą literatka, to by mogła.
ZielonoMi, Pomóż jej zdjąć blokadę, jeśli ma.
ZielonoMi, PS
Ej, ale ten program to Marg, Ty umiesz pisać, to się nie zagłębiaj:)
wikindzy No wiesz...? 🤣 Matka zobaczy, to jej da. 😆
ZielonoMi, To będzie miała jakieś urozmaicenie:)
Dziękować !
Nie jestem obrażalska 😄. I każda opinia jest istotna . Pochwała czy krytyka ,bo można z tego wyciągnąć pozytywne rzeczy 🙂
Nie czytaj komentarzy Graf8manki, ma wścieklicę macicy, zawsze się przyjebie. To tłumok
ZielonoMi
Akurat w tym co napisałam jest się do czego przyjebać ...
Doskonale to wiem...
I nie jestem poetą...maluje obrazy, ale pędzlem ...czasem maluje słowem :)
I bardziej dla zabawy ...
Weź ty przestań marudzić
Zacznij się trudzić
Zrób kupę
Ciesz się
Świeci słońce
Może jakiś książę
Pocałuje je w dupę
Wybacz. Nie mogłem się powstrzymać. Cudowny utwór.
Hahha...to dobre
Mogło by być ...
"Może jakiś Książe się trafi i pocałuje cię ...
W dupę
😋
Noela Ale Zenza nie napisał "cię". Napisał "je". Z tego wynika, że miał na myśli słońce...
Grisza Ups ....😋
Nie zadawaj się z Mar, wali Ci po bani.
Erotyki już z rana, ależ pani kochana...
chłopy tutaj przepadną jak w lesie
już pilnują się dupy, słowa lecą do kupy,
pani sława ten portal rozniesie...
Kto w tym kraju pracuje, skoro każdy tokuje
miast łopatę wziąć wreszcie do ręki.
Grafomanka, Noela... Wszak dziś nie jest niedziela!
Ale niech tam! Niech brzmią wierszy dźwięki!
Ja mam wybicie ...
Kawę ogarniam i pisze wiersze o świcie
Życie...
Sława nie dla mnie
I oklaski
Pocmokiwania i jakieś mlaski
Jeszcze trochę posiedzę tu
Sobie ....
Wierszyki poczytam
A potem może pranie zrobię ....
wyprać chłopom dziś mózgi
później chłosta i rózgi
niech robota im pali się w rękach
a wieczorem od nowa
'misiu jam już gotowa'
niech ta noc nam upłynie na jękach
Grafomanka ❤️
Nic dodać nic ująć..
Z kim rozmawiać - już nie wiem,
może mówić do siebie,
dziś wywnętrzać się chce Jedna z Drugą.
Nie chcę pozostać w tyle,
bo tematów jest tyle...
Płyńcie strofy szeroką dziś strugą!
Nie rozmawiać - w działaniu
się wykazać, bo w praniu
łatwo dziś się okaże co znaczą,
słowa na wiatr rzucone,
gdy tu czekać zmuszone... Jedna z Drugą,
a może i więcej?
Wszystkie jak w tej piosence, co to wziął
w posiadanie, teraz tylko czekanie,
bo rozpalił, zapomniał, porzucił
i nuci... 'brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki...'
Co to za poniedziałek
W weekend było im mało
Od rana znowu się wierszy posypało ...
A pranie leży
I ja leżę
Niee...o niee
Do roboty zbieram się!
Ołjeee
A tak było słabo ....babo 😆
Właśnie. Dosyć tej laby. Do roboty już baby!
Niech Noela się weźmie za pranie.
Ja od rana gotuję, obiad gościom szykuję.
Grafomanka - a co ty masz w planie?
Oprócz tego, że zaszczyciłaś swoim komentarzem Ireneego...
Plany poszły się... bawić, więc se leżę i trawię,
jakieś wiersze, a może tęsknoty?
Grisza, nie nudź o chlebie,
kiedy my prawie w niebie... rozmarzone,
wprost nagie...
Grisza do roboty!
Ha!
mój drogi
Dorobimy dziś Ci rogi
Jakie wolisz
Kolorowe ?
Albo srebrne ...nie różowe!
Może zrobię Ci tęczowe
Może będą.. błyszczeć ..lśnić
...A ty dalej nic
A to malowany diabeł z kartki
To tylko takie żartki
"baby ach te baby, człek by je łyżkami jadł..." :)))
plus za optymizm, a tak poza tym to rymowanka i to mało ambitna...
A wiem ... Taki żart w pracy . Koleżanka od porysowanego samochodu tez się pośmiała:)Było trochę śmiechu ... Nie będę już tutaj wyskakiwać z takimi pozycjami ...
Wolę malować ...na wierszach się pewnie słabo znam . To znaczy uważam ,że obraz jest wierszem a wiersz jest obrazem . Dlatego czasem coś napiszę :)
Już mi się wiersze mylą :P
Sorki ..no ten też jest taki se ...wiem
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania