Zacny wasciu puszczyku! Informuje ze na głównej forum jest ograniczenie do dwóch tekstów dziennie. Wszystko ponad 2gi tekst nie będzie wyświetlane. Szkoda żeby się dobry tekst marnował stad sugerowałabym usunąć i wrzucić jutro jeszcze raz. Niech ujrzy świat :))))
Luuudzie! Dawajcie rzetelne informacje! Nie do końca musisz wycinać. Działa to tak; jeśli piszesz trzeci odcinek to zawiśnie on na półce i pojawi się w stopce czy główce poprzednich części. Tak było z moim źdźbłem i stąd to wiem (rymnąłem niezamierzenie!). Jeśli to będzie singiel stanie się to samo ale na pierwszej (głównej się nie pojawi - jak przy części). No, a tera czekam na wycięte ;))
Komentarze (16)
Zacny wasciu puszczyku! Informuje ze na głównej forum jest ograniczenie do dwóch tekstów dziennie. Wszystko ponad 2gi tekst nie będzie wyświetlane. Szkoda żeby się dobry tekst marnował stad sugerowałabym usunąć i wrzucić jutro jeszcze raz. Niech ujrzy świat :))))
Tym bardziej, że to tekst ze ścisłej czołówki - jak ktoś lubi dostawać młotem pneumatycznym po głowie...
A ja tam nie wiem, kiedy wrzucam.
To mam jeszcze raz dodawać?
Proponowałabym zeszytowac tekst, zostawić po nim np kropkę lub jakaś inna drobnostkę i wrzucić jeszcze raz. Tak.
Wrzucić jutro bodaj
Zeszytowac? Autokorekta. Miało być zdilejtowac. Usunąć. Wykropkować.
A już myślałam, że na bieżąco ze slangiem nie jestem (hmm bo w sumie nie jestem)
No to wycinamy
Luuudzie! Dawajcie rzetelne informacje! Nie do końca musisz wycinać. Działa to tak; jeśli piszesz trzeci odcinek to zawiśnie on na półce i pojawi się w stopce czy główce poprzednich części. Tak było z moim źdźbłem i stąd to wiem (rymnąłem niezamierzenie!). Jeśli to będzie singiel stanie się to samo ale na pierwszej (głównej się nie pojawi - jak przy części). No, a tera czekam na wycięte ;))
Karawan ale to jest oneshoot ten tekst ;0
Kim Też mówie; nie pojawi się, ale gdyby pisał odcinki to warto by wiedział, że może lecieć, bo kto chce Go czytać to poczyta.
Ale ja nie chcę odcinków.
Po prostu nie zwróciłem uwagi, kiedy i ile coś wstawiałem.
Wejdzie jutro i kto chce, to poczyta.
Tylko proszę liczyć się z tym, że jeśli będzie za długie to stracisz czytelników. Tu "narut" leniwy i wygodny, jeden, góra półtora ekranu i szlus.
Prawda. Poza tym trudniej się odnieść jak tekst jest bardzo długi. Ale cóż. Najwyżej poleci 60 podpunkow. Rekordy trzeba bić :))))
Szkoda, że to piszesz.
Jest długie.
Tjudno, kto tu jest w celach literackich, to łyknie.
Jak w celach towarzyskich, to ominie.
No to do juterka ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania