tekst usunięty

tekst usunięty

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (31)

  • Sufjen 02.10.2023

    Ciebie to chyba wyjątkowo nie lubią, patrząc na oceny. Ale oceny są nieistotne. Dobre pisanie samo się obroni, a z takim mamy tu styczność. Wszystkiego dobrego dla Ciebie.

  • Grafomanka 02.10.2023

    To tylko ''madonny z wielkim cycem'' popuszczają w pampersy... no cóż...

    Dziękuję, Sufjen, za komentarz.
    Tobie też wszystkiego dobrego.

  • ZielonoMi 02.10.2023

    Skąd takie niskie oceny? Żal mi niektórych. Ode mnie 5.

  • Lotos 02.10.2023

    Oj, podoba się, szczególnie końcówka.

  • Grain 02.10.2023

    Bardzo dobry. Pokombinowałbym z końcówką. To na pointę.

    nie wstyd być dzieckiem, gubić odruchy wśród piasku.

  • Grafomanka 02.10.2023

    ZierlonoMi, Lotos, Grain, dziękuję za komentarze.
    Grain, przemyślę Twoją sugestię.

  • piliery 02.10.2023

    Piękny, przemyślany wiersz. Jedynie >z wszystkich< A " zobacz, jak pięknie przesiewamy się w dłoniach" zachwyca.

  • Dekaos Dondi 02.10.2023

    Grafomanko↔Poetycko zaiste. Pierwsze skojarzenie→ze... zmartwychwstaniem, w jakimś znaczeniu.
    Całość, lecz najbardziej o→"przesiewaniu" i "okruchach piasku" co jakoś połączone:)
    Pozdrawiam🙂:)

  • Grafomanka 02.10.2023

    Piliery, DD, dziękuję za przeczytanie i komentarz.
    Piliery, usunęłam ''wszystkie'' - dzięki za sugestię
    Pozdrawiam

  • Zenza 03.10.2023

    Wiersz bardzo mi bliski, bo często czuję się podobnie. Rozebrany z warstw znikam, zapominam kim byłem.
    Według mnie okruchy piasku są metaforą świadomości. W istocie jesteśmy ziarnkiem piasku, uwięzionym w nie swoim ciele. Wszystko co tutaj napisałaś jest prawdą. Świadomość nie wiąże się z niczym co widzieliśmy, czego nauczyliśmy. Nie wie, czy jest płonącym drzewem, czy złamaną gałęzią. Świadomość jest powrotem do czystej krainy.

  • Grafomanka 03.10.2023

    ''Świadomość nie wiąże się z niczym co widzieliśmy, czego nauczyliśmy.'' - świadomość, to nauka, wiedza, więc wiąże się ze wszystkim czego doświadczamy. Istotą jest pojąć swoją świadomość, zrozumieć.

    Dziękuję za komentarz

  • Dobry wiersz. Mocny! Pozdrawiam 5 ps. A tak przy okazji moja powieść Ogrody Ciszy ukazała się w wydawnictwie Book Edit. https://bookedit.pl/produkt/ogrody-ciszy-marek-adam-grabowski/

  • Grafomanka 03.10.2023

    Cudnie, Marku. Gratuluję!

    Gdzie można kupić Twoją książkę, bo chciałabym mieć na półce?

  • Grafomanka Dzięki! Kupić między innymi tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/ogrody-ciszy-marek-adam-grabowski-p-1893535.html Pozdrawiam

  • Grafomanka 03.10.2023

    Zamówiłam. Dzięki, Marku

  • Grafomanka Bardzo mi miło. Przyjemnej lektury. 😋

  • Grafomanka 03.10.2023

    No, zobaczę co tam zmalowałeś... ciekawa jestem jak diabli.

  • Grafomanka Książka jest dużo poważniejsza niż Kości; a już nie będę porównywał z Ewką. Ale trochę czarnego humoru też jest.😉

  • Grafomanka A jak oceniasz okładkę?

  • Grafomanka 03.10.2023

    Na bogato okładeczka... tak założyłam, że poważniejsza. Zobaczę, poczytam... czas na drugą odsłonę Marka

  • Grafomanka 😊

  • Zenza 03.10.2023

    Marek Adam Grabowski Ogrody ciszy, a na okładce masakra. To "Piekło" Boscha? Dlaczego tak?

  • Zenza Triumf śmierci Bruegla; ale skojarzenie z Boschem logiczne. Okładka ma uzmysławiać, że to nie jest łatwa książka. Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam

  • Grafomanka 06.10.2023

    Marku, właśnie otrzymałam Twoją książkę...

    Zacytuję jedno zdanie:

    ''W pracy nad sobą nie chodzi o to, by problemy przeminęły bezpowrotnie, lecz by umieć je zwalczać przy nawrotach''

    Po pracy przeczytam, ale to zdanie rozbudziło moją ciekawość...

  • Grafomanka Dzięki! Bardzo mnie ciekawi twoja opinia o dalszej części książki.

  • Grafomanka 06.10.2023

    Po pracy, Marku, na spokojnie się zagłębię i napiszę...

  • kikimora 03.10.2023

    Jeszcze wrócę, bo wiersz godny zapamiętania. Brawo!!!

  • Grafomanka 04.10.2023

    Dziękuję, Kikimora, za odwiedziny i komentarz

  • Domi51 06.10.2023

    Interesujący wiersz, rozbudzający ciekawość, zapisuje się w pamięci. Super! Pozdrawiam. :)

  • Grafomanka 06.10.2023

    Dziękuję, Domi, za odwiedziny i komentarz
    Pozdrawiam

  • riggs 08.10.2023

    Piątunia. Bardzo to smaczne.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania