...
...Autor: Jan NowaczyńskiCzytano 206 razyData dodania: 27.05.2024
Średnia ocena: 3.3 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić10
Wspomnienia są piękne... Chyba piątkę ci zostawię, za ten smutek przebijający z wersów
Kojarzysz groszki Quick Cola? A może kapsle z napisem Szozda?
Hm. Początek mi się podoba, ale potem nagle pojawia się ten bełkot, wiem, że celowo, jednak w moim odczuciu łamie nastrój. :(
Bardzo mi przykro ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Wspomnienia są piękne... Chyba piątkę ci zostawię, za ten smutek przebijający z wersów
Kojarzysz groszki Quick Cola? A może kapsle z napisem Szozda?
Hm. Początek mi się podoba, ale potem nagle pojawia się ten bełkot, wiem, że celowo, jednak w moim odczuciu łamie nastrój. :(
Bardzo mi przykro ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania