...

...

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Grafomanka dwa lata temu

    Wspomnienia są piękne... Chyba piątkę ci zostawię, za ten smutek przebijający z wersów

  • Zenza dwa lata temu

    Kojarzysz groszki Quick Cola? A może kapsle z napisem Szozda?

  • Amnezja Wsteczna dwa lata temu

    Hm. Początek mi się podoba, ale potem nagle pojawia się ten bełkot, wiem, że celowo, jednak w moim odczuciu łamie nastrój. :(

  • Jan Nowaczyński dwa lata temu

    Bardzo mi przykro ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania