Słoneczna piłka

Dzień strzelił gola nocy

bramkarz zmierzch

leży na długiej linii horyzontu

wrzask mew

w białych koszulkach

bezcyfrowych

falą

wzniecają zwycięstwo

 

publiczność mroku

zniknęła na trybunach

wpleciona w szaliki z gałęzi

rozgrywka doby

z gwizdkiem na szyi zegara

odlicza

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • Pasja 21.05.2022

    Kosmiczny mecz z autem na odliczanie życia.Ładne

    Pozdrawiam serdecznie

    bezcyfrowych fal lub bezcyfrową falą lub w białych bezcyfrowych koszulkach falą (moim zdaniem)
    bramkarz zmierzch
    na długiej linii
    na szyi

  • 00.00 21.05.2022

    Pasja, dziękuję za wyłapane błędów. Z tymi falami wszystkie opcje pasują, zrobiłam przesunięcie, ale być może jeszcze zmienię.
    Pozdrawiam wzajemnie ?

  • Dekaos Dondi 21.05.2022

    Zerka↔Tyle w tej krótkiej scence →do wyobrażenia:)↔Jeno mnie nieco rymy niedokładne wadzą,
    w bezrymowcu↔zmierzch / mew *  falą / wzniecają

    Może tak?
    w białych koszulkach bezcyfrowych
    falą
    szybują zwycięstwo→to chyba za duży skrót myślowy :~)?

    Pozdrawiam:)?↔%

  • 00.00 21.05.2022

    Dekaos Rymy się wkradły, nie dobrze, ale cięcie jest zbyt mocne w tym układzie.
    Przemyśle i dzięki ?

  • Pobóg Welebor 21.05.2022

    Pierwszy wers już cudo. Reszta też, aż zazdroszczę talentu, w który zresztą nie wierzę. Szaliki z gałęzi, o tak.
    Pozdrawiam ?

  • Pobóg Welebor 21.05.2022

    W sensie, że nie wierzę za bardzo, że jest coś takiego jak talent poetycki, może dlatego, że nie czuję go u siebie, tylko inteligencję i słuch.

  • 00.00 21.05.2022

    Pobóg Welebor Nie mam talentu, jedynie eksperymentuję, często połamanym piórem. ?
    Dzięki ?

  • KURGAN 21.05.2022

    Jaki był zamysł tego wiersza?

  • 00.00 21.05.2022

    KURGAN Hmmm, zagrać słońcem. ?

  • KURGAN 21.05.2022

    Mi tutaj brakuje energii, jakiegoś spoiwa między czytelnikiem a autorem.

  • 00.00 21.05.2022

    KURGAN Może się wypaliłam ?

  • KURGAN 21.05.2022

    00.00 Wypalić to się może raca na stadionie ;)

  • 00.00 21.05.2022

    KURGAN Ech, można się pościć z dymem ??

  • 00.00 21.05.2022

    Puścić*

  • słone paluszki 21.05.2022

    Pomysłowe i plastyczne. Zerka fanką piłki nożnej jest!
    Pozdrawiam☺

  • 00.00 22.05.2022

    Paluszki Fanką tylko na papierze. ?

  • zsrrknight 22.05.2022

    orzeźwiające

  • 00.00 26.05.2022

    Panie, dzięki ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania