Słoneczna piłka
Dzień strzelił gola nocy
bramkarz zmierzch
leży na długiej linii horyzontu
wrzask mew
w białych koszulkach
bezcyfrowych
falą
wzniecają zwycięstwo
publiczność mroku
zniknęła na trybunach
wpleciona w szaliki z gałęzi
rozgrywka doby
z gwizdkiem na szyi zegara
odlicza
Komentarze (18)
Kosmiczny mecz z autem na odliczanie życia.Ładne
Pozdrawiam serdecznie
bezcyfrowych fal lub bezcyfrową falą lub w białych bezcyfrowych koszulkach falą (moim zdaniem)
bramkarz zmierzch
na długiej linii
na szyi
Pasja, dziękuję za wyłapane błędów. Z tymi falami wszystkie opcje pasują, zrobiłam przesunięcie, ale być może jeszcze zmienię.
Pozdrawiam wzajemnie ?
Zerka↔Tyle w tej krótkiej scence →do wyobrażenia:)↔Jeno mnie nieco rymy niedokładne wadzą,
w bezrymowcu↔zmierzch / mew * falą / wzniecają
Może tak?
w białych koszulkach bezcyfrowych
falą
szybują zwycięstwo→to chyba za duży skrót myślowy :~)?
Pozdrawiam:)?↔%
Dekaos Rymy się wkradły, nie dobrze, ale cięcie jest zbyt mocne w tym układzie.
Przemyśle i dzięki ?
Pierwszy wers już cudo. Reszta też, aż zazdroszczę talentu, w który zresztą nie wierzę. Szaliki z gałęzi, o tak.
Pozdrawiam ?
W sensie, że nie wierzę za bardzo, że jest coś takiego jak talent poetycki, może dlatego, że nie czuję go u siebie, tylko inteligencję i słuch.
Pobóg Welebor Nie mam talentu, jedynie eksperymentuję, często połamanym piórem. ?
Dzięki ?
Jaki był zamysł tego wiersza?
KURGAN Hmmm, zagrać słońcem. ?
Mi tutaj brakuje energii, jakiegoś spoiwa między czytelnikiem a autorem.
KURGAN Może się wypaliłam ?
00.00 Wypalić to się może raca na stadionie ;)
KURGAN Ech, można się pościć z dymem ??
Puścić*
Pomysłowe i plastyczne. Zerka fanką piłki nożnej jest!
Pozdrawiam☺
Paluszki Fanką tylko na papierze. ?
orzeźwiające
Panie, dzięki ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania