.
.Autor: AnonimCzytano 334 razyData dodania: 29.10.2016
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić9
Rymy ładne, rytmicznie jednak trochę się na końcu polubiłam i strasznie krótki. Zostawiam 4 :)
Naprawdę podoba mi się tematyka. Podobna jak u mnie. Znowu 5 ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Rymy ładne, rytmicznie jednak trochę się na końcu polubiłam i strasznie krótki. Zostawiam 4 :)
Naprawdę podoba mi się tematyka. Podobna jak u mnie. Znowu 5 ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania