13.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Adam T 07.03.2017

    Wiwat !!!

  • Adam T 07.03.2017

    Może zgodzisz się, może nie, ale tym razem nie jest to grafomiania :) Jest to natomiast ciekawe, oryginalne, jest masa myślowego, humorystyznego skrótu, temat sam w sobie nie banalny. Mnie się podobało (i nie tylko dlatego, że były rymy). Daję piątkę :))

  • Anonim 07.03.2017

    myślę, że głównie z powodu rymów...
    większość lubi rymy, jestem zakochana w rymach, ale przyznam, że bywają dość męczące, zwłaszcza te najprostsze. dla mnie tekst powyższy to grafomania, ale nic to, jestem grafomanką i się tego nie wstydzę, dziękuję :)

  • Szudracz 07.03.2017

    Mam zapędy grafomańskie, więc zostawiam z wiwatem pięć :)

  • Anonim 07.03.2017

    dziękuję bardzo :)

  • Karawan 07.03.2017

    Za antytezę 5!

  • Anonim 07.03.2017

    antyteza poloneza :)

  • KarolaKorman 07.03.2017

    I wiersz i końcówka bardzo mi się podobały, 5 :)

  • Anonim 07.03.2017

    dziękuję bardzo :)

  • Tanaris 07.03.2017

    Temat z pewnością nadawałby się do bitwy. :) 5

  • Anonim 08.03.2017

    dziękuję bardzo :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania