...
...Autor: piszęwięcjestemCzytano 158 razyData dodania: 27.05.2023
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 1
Zaloguj się, aby ocenić5
Świetny wiersz. Bardzo mi się podoba. 5
Cieszę się, że nie "pod linijkę siadaj dwója";) Dzięki.
piszęwięcjestem, nie, tutaj jest wszystko tak jak lubię. To ja dziękuję za przyjemność czytania. Pozdrawiam
MartynaM miło, bo specjalnie wybrałem dla Cię, a co to, kto bogatemu zabroni;)
piszęwięcjestem, rozumiem że wybrałeś, żebym już nie marudziła... ok, postaram się zachować grzecznie przy następnych wierszach i niczego nie wytykać.
MartynaM Ależ skąd, jeszcze by tego brakowało, żebym oczekiwał samych pozytywnych ocen. Aż taki to nie jestem, choć nie zgadzać się z oceną mi wolno, a Ty zawsze pisz, co myślisz;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (6)
Świetny wiersz. Bardzo mi się podoba. 5
Cieszę się, że nie "pod linijkę siadaj dwója";)
Dzięki.
piszęwięcjestem, nie, tutaj jest wszystko tak jak lubię.
To ja dziękuję za przyjemność czytania.
Pozdrawiam
MartynaM miło, bo specjalnie wybrałem dla Cię, a co to, kto bogatemu zabroni;)
piszęwięcjestem, rozumiem że wybrałeś, żebym już nie marudziła... ok, postaram się zachować grzecznie przy następnych wierszach i niczego nie wytykać.
MartynaM Ależ skąd, jeszcze by tego brakowało, żebym oczekiwał samych pozytywnych ocen. Aż taki to nie jestem, choć nie zgadzać się z oceną mi wolno, a Ty zawsze pisz, co myślisz;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania