**

***

Średnia ocena: 3.9  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • realista 3 miesiące temu

    Bardzo wzniosłe przesłanie, tak trzymaj daję 5*

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Dziękuję i wzajemnie ;)

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    Ostatnia zwrotka psuje wszystko , mam wrażenie jakby dopisana na siłę. I nie poruszam tu żadnych względów religijnych… przesłanie jest dla mnie jasne. Tylko zaburzony jest całkowicie rytm wiersza, ostatnia zwrotka już jest niestety nieregularna. Szkoda, bo tak ładnie się początek zapowiada😉

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Ależ skąd. Wszystko się zgadza.
    Dzięki za opinię.
    Pzdr.

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    viola arvensis niby tak… ale coś mi zgrzyta w formie. Ale to moje subiektywne odczucie.

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    viola arvensis a już wiem co mi zgrzyta. Przelicz zgłoski - 2 ostatnie strofy drugi wers są po 8 , pierwsze ma 6 sylab w wersie. Pierwsze są krótsze…

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Bernadetta12345 - tu mam celową mieszankę, w różnych jest strofach 6 i 8

  • Bernadetta12345 3 miesiące temu

    viola arvensis jeśli wolisz tak - wola autora😉Osobiście wolę równą liczbę sylab, ale to Twój wiersz. Pozdr.

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Bernadetta12345 wiem, ja też i tak mam przeważnie. Ale czasem sobie pokombinuję ;)

  • Asteria 3 miesiące temu

    Czasami trudno słuchać tylko siebie, wybaczać jeszcze trudniej, a powroty są najtrudniejsze.
    Ładny.

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Sama prawda ale zawsze warto próbować, bo inaczej pogubimy się w cudzych opiniach, pomysłach, odczuciach i wyrokach.
    Dziękuję.
    Pzdr.

  • Starszy Woźny 3 miesiące temu

    Umyłaś/łeś już okna na święta?
    NO!

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Nie miałam zamiaru. Ale zapraszam jeśli się tym zajmujesz, chętnie skorzystam.

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    viola arvensis Dobrze Viola ;) :)

  • Dobranocka 3 miesiące temu

    Bardzo fajna i bogata treść w dość krótkim wierszu sympatycznie i sprawnie napisanym, piona.

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Dzięki, piona 🤚

  • Hubert Marianowicz 3 miesiące temu

    Bardzo piękny, mądry i krzepiący tekst! Pozdrawiam serdecznie

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Dziękuję pięknie!
    Pozdrowienia wiosenne :)

  • jjzielezinski 3 miesiące temu

    Bardzo ładny i podtrzymujący na duchu wiersz. Oczywiście daję 5-kę.

    Pozdrawiam serdecznie! J. J. Zieleziński

  • viola arvensis 3 miesiące temu

    Dzięki serdeczne!
    Cieszę się z Twojego pozytywnego odbioru :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania