.
.Autor: phototkaCzytano 506 razyData dodania: 17.11.2015
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić18
Smutne... ale niesie również ze sobą pewnego rodzaju spokój. Trochę tak utula. No i ktoś o Niej pamięta i chyba również tęskni. ładne: smutek łamie na drobne okruszki Dzięki
Piękny wiersz. Zdaje mi się, że bardzo osobisty i zazwyczaj takich tekstów nie oceniam, ale za ten dam 5. Tkwiła w nim jakaś tęskna nutka, dzięki czemu odczuwalny był wyjątkowy klimat :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (2)
Smutne... ale niesie również ze sobą pewnego rodzaju spokój. Trochę tak utula. No i ktoś o Niej pamięta i chyba również tęskni.
ładne: smutek łamie na drobne okruszki
Dzięki
Piękny wiersz. Zdaje mi się, że bardzo osobisty i zazwyczaj takich tekstów nie oceniam, ale za ten dam 5. Tkwiła w nim jakaś tęskna nutka, dzięki czemu odczuwalny był wyjątkowy klimat :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania