Smak słodki i gorzki
Kiedy posłodzę to będzie słodko
kiedy dosypię soli zrobi się słono
i jak tu dogodzić nie którym
by było dobrze
kiedy popatrzę na ciebie
to jak tu się nie uśmiechać
jak tu spokojnym być
a ja wyrażam to obecnością
bliskością
kiedy zamieszam i się napije
poczuję smak
i czy się uśmiechnę
czy skrzywię usta
kiedy
Komentarze (3)
Mieszanka smaków, a w rzeczywistości ciężko wszystkim dogodzić. 5
* niektórym
I ciebie z wielkiej litery. No, chyba, że dana osoba na to nie zasługuje. Wszystkim nie dogodzisz, ważne żeby dogodzić tym, na których Ci zależy.
Mieszanka ale za to różnorodna ........dziękuje za komentarze pozdrawiam
...............
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania