Witaj Monia. Krótko, ale mnie się podoba. "blask którego nie można schwytać'' To tak jak nasze myśli, marzenia itp...
Podobnie z cieniem. Nie można go zakryć. Zawsze będzie na tym, czym się zakryło. Można też metaforycznie rzec, że światło jest
przyczyną cienia, ale nie jego źródłem.
Druga zwrotka i koniec - jak to w życiu czasami. Pozdrawiam.*****
Komentarze (6)
Witaj Monia. Krótko, ale mnie się podoba. "blask którego nie można schwytać'' To tak jak nasze myśli, marzenia itp...
Podobnie z cieniem. Nie można go zakryć. Zawsze będzie na tym, czym się zakryło. Można też metaforycznie rzec, że światło jest
przyczyną cienia, ale nie jego źródłem.
Druga zwrotka i koniec - jak to w życiu czasami. Pozdrawiam.*****
Dzięki,również pozdrawiam :)
Bo nie ilość jest ważna... Mnie też się podoba. Pozdrawiam :)
Bardzo mnie to cieszy.
Fajnie Ci się to udało. Ujęłaś mnie :) Zostawiam 5 :)
lubię to
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania