.....

....

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Dekaos Dondi 16.10.2017

    Witaj Monia. Krótko, ale mnie się podoba. "blask którego nie można schwytać'' To tak jak nasze myśli, marzenia itp...
    Podobnie z cieniem. Nie można go zakryć. Zawsze będzie na tym, czym się zakryło. Można też metaforycznie rzec, że światło jest
    przyczyną cienia, ale nie jego źródłem.
    Druga zwrotka i koniec - jak to w życiu czasami. Pozdrawiam.*****

  • Monia 16.10.2017

    Dzięki,również pozdrawiam :)

  • Bo nie ilość jest ważna... Mnie też się podoba. Pozdrawiam :)

  • Monia 16.10.2017

    Bardzo mnie to cieszy.

  • Alicja 16.10.2017

    Fajnie Ci się to udało. Ujęłaś mnie :) Zostawiam 5 :)

  • Dominik Stefan 16.10.2017

    lubię to

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania