Kilka błędów wkradło się do tekstu. Chociażby na końcu nie ma kropki, czy też "obserwuję o wyciągam wnioski.” - i; Ale już nie o tym. Każdy rodzic chce dla swoich pociech jak najlepiej. Niestety, ale nie zawsze tak jest. Tekst nie jest czymś nowym, zjawisko takie jest często spotykane. Czasem rodzic aż za bardzo reaguje. Koniec zabawy na pewno nie jest przyjemne dla dziecka, dlatego powinien być dialog i wytłumaczenie, a dom nie powinien być traktowany jako coś smutnego i złego, gdzie tylko są obowiązki i nic poza nimi.
Komentarze (1)
Kilka błędów wkradło się do tekstu. Chociażby na końcu nie ma kropki, czy też "obserwuję o wyciągam wnioski.” - i; Ale już nie o tym. Każdy rodzic chce dla swoich pociech jak najlepiej. Niestety, ale nie zawsze tak jest. Tekst nie jest czymś nowym, zjawisko takie jest często spotykane. Czasem rodzic aż za bardzo reaguje. Koniec zabawy na pewno nie jest przyjemne dla dziecka, dlatego powinien być dialog i wytłumaczenie, a dom nie powinien być traktowany jako coś smutnego i złego, gdzie tylko są obowiązki i nic poza nimi.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania