text usunięty

💩

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (30)

  • Materazzone 18.01.2023

    Coś uderzyliśmy w podobne tony.

    Przemawia do mnie lekki koci krok. Jako fanatyk tych zwierzaków, szczególnie zachwycam się ich krokiem, gracją z jaką chodzą i super to zagrało z tym lunatykiem. Fajne to skanie po dachach nocą, bez pamięci, świadomości możliwości upadku, trochę nieśmiertelność nieuświadomiona. Mnie...urzeka :D

  • Pobóg Welebor 18.01.2023

    Bardzo dzięki, nasze myśli chyba mają podobne orbity.
    Text nie jest nowy, wtedy czasem pisałem normalnie... I mnie też urzekło, com napisał kiedyś... Koty kocham również bałwolchwalczo ?
    Pozdrawiam ?

  • Agrafka 18.01.2023

    Chyba już czytałam :)
    Czasem nie trzeba setki wierszy, ten jeden mi wystarcza.
    Jest tutaj dużo jeszcze miejsca na własną interpretację i fantazję (ten wers o zapomnieniu bycia człowoekiem).
    Wiele osób ma zaburzenia snu związane z księżycem , chociaż nie wszystkim na szczęście dano chodzić po dachach. Pozdrawiam serdecznie.

  • Pobóg Welebor 18.01.2023

    Tak, był już gdzie indziej. Dziękuję.
    Pozdrawiam również serdecznie ?

  • Dementor Biały 18.01.2023

    Mnie znudził, może przez formę, a może za dużo na dachu siedzę i mam inną perspektywę

  • Pobóg Welebor 18.01.2023

    Pewnie przez formę, spoko. Dzięki za czytanie i koment. Fajnie masz, że na dachu.
    Pozdrawiam ?

  • Pobóg Welebor 18.01.2023

    To mógłbym dać jako "ilustrację muzyczną":

    https://youtu.be/5raLZDcUAfc

  • Grain 19.01.2023

    JA lunatykowałem

  • Pobóg Welebor 19.01.2023

    Ja przynajmniej raz. Byłem w toalecie i nie trafiłem ?

  • Materazzone 19.01.2023

    Pobóg Welebor sąsiadka moja z pietra wyżej, co okna ma na wejście do klatki, często mnie widuje palącego papierosy w środku nocy w samych bokserkach, niezależnie od panującej pogody. Czasem podobno to nawet swojego kota wołam, a czasem nic nie mówię tylko pale. Dodam tylko, że papierosy kręcę ręcznie, a spać chodzę dość wcześnie, a już na pewno nie zdarza mi się palić przed klatką...

  • Pobóg Welebor 19.01.2023

    Materazzone, w dechę! Lunatykowanie jest bardzo kocie i poetyckie ?

  • Materazzone 19.01.2023

    Pobóg Welebor do czasu aż nie podpalę w pizdu tego bloku :D

  • Pobóg Welebor 19.01.2023

    Materazzone, masz kota, to najlepszy amulet ?

  • Materazzone 19.01.2023

    Pobóg Welebor mam cztery koty :D

  • Pobóg Welebor 19.01.2023

    Materazzone ?

  • Materazzone 19.01.2023

    Pobóg Welebor pisałem już, że jestem fanatykiem?

  • Pobóg Welebor 19.01.2023

    Materazzone, rzeczywiście. Wstyd przyznać, ja nie mam żadnego... Cztery to już poważne zakocenie ?

  • Materazzone 19.01.2023

    Pobóg Welebor tak, poważne ale to wyniku niespodziewanego rozmnożenia jednej z nich. Inna sprawa, że świetnie jest obserwować rozwój tych czworonogów od pierwszego dnia ich życia.

    Kot to cud natury i mądrość zaklęta w tak zwinnym ciele, że nie sposób się oprzeć wrażeniu, że jednak nie są z naszej planety :D

  • Pobóg Welebor 19.01.2023

    Materazzone pięknie mówisz. Nie zasługujemy na nie tutaj. Miałem napisać o koronie stworzenia, jaką jest kot domowy. 17 lutego jest Światowy Dzień Kota ?

  • Materazzone 19.01.2023

    Pobóg Welebor wniosek pozostaje tylko jeden. Bierz kota!

  • Pobóg Welebor 19.01.2023

    Materazzone chyba tak ?

  • Poncki 19.01.2023

    Pozazdrosścić. Ja mam w bloku skośny dach i zakluczone wszystkie włazy... a sam bloczek niski, trzypiętrowy więc nawet wrażenia kolosalnego nie zrobi. Za to w piwnicy straszy ?

  • Pobóg Welebor 19.01.2023

    To cudownie, napiszesz o tym?

  • Poncki 19.01.2023

    Pobóg Welebor
    Jest to jakaś myśl? kto wie może kiedyś napiszę?

  • Marek Żak 19.01.2023

    Znam i zawsze byłem na tak, a nie wiem, czy to nie był programowy wiersz ówczesnego Kota. Powrót do źródeł, czasami trzeba, choćby dla resetu. Pozdrawiam.

  • Pobóg Welebor 19.01.2023

    Dzięki. Mam ochotę dokładnie porymować znowu ?
    Pozdrawiam również ?

  • Domi51 19.01.2023

    Ciekawy, interesujący wiersz. Łap 5. Jeśli chcesz, zajrzyj również na mój profil, jest tam nowy tekst :)

  • Pobóg Welebor 19.01.2023

    Chętnie zajrzę, ale raczej nie czytam prozy. Spojrzę, czy masz jakieś poemy. Pozdrawiam ?

  • Piotrek P. 1988 21.03.2023

    Właśnie zauważyłem, że niedawno tu już byłem i powyższy utwór na 5 oceniłem ?. Pozdrawiam ?

  • Pobóg Welebor 21.03.2023

    Ha ha, ale się zapuszczasz. Dzięki, to miłe. Sporo usunąłem tych starszych, oprócz najdawniejszych, bo już mi się nie chciało.
    Pozdrawiam również ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania