.
.Autor: phototkaCzytano 615 razyData dodania: 20.02.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Przyjemne i takie " ciepłe", melancholijne 5:)
Bardzo fajne. Takie na 5 :)
Dziękuję bardzo :)
Śliczny wiersz, wręcz idealny na wieczór. Czułam się jak mała dziewczynka, której mama opowiada bajkę przed snem. Bardzo podoba mi się Twój dobór słów, a zastosowanie w tym wypadku zdrobnień jest świetną robotą. Zostawiam 5 :)
Dziękuje :)
Taki miły, taki błogi, taki słodki... I cóż więcej, tym klimacikiem ukoiłaś/eś moje myśli ^^ 5
Ciesze się i dziękuję za ocenę ;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (7)
Przyjemne i takie " ciepłe", melancholijne 5:)
Bardzo fajne. Takie na 5 :)
Dziękuję bardzo :)
Śliczny wiersz, wręcz idealny na wieczór. Czułam się jak mała dziewczynka, której mama opowiada bajkę przed snem. Bardzo podoba mi się Twój dobór słów, a zastosowanie w tym wypadku zdrobnień jest świetną robotą. Zostawiam 5 :)
Dziękuje :)
Taki miły, taki błogi, taki słodki... I cóż więcej, tym klimacikiem ukoiłaś/eś moje myśli ^^ 5
Ciesze się i dziękuję za ocenę ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania