.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (7)

  • NataliaO 20.02.2016

    Przyjemne i takie " ciepłe", melancholijne 5:)

  • Chris 20.02.2016

    Bardzo fajne. Takie na 5 :)

  • phototka 20.02.2016

    Dziękuję bardzo :)

  • Rasia 20.02.2016

    Śliczny wiersz, wręcz idealny na wieczór. Czułam się jak mała dziewczynka, której mama opowiada bajkę przed snem. Bardzo podoba mi się Twój dobór słów, a zastosowanie w tym wypadku zdrobnień jest świetną robotą. Zostawiam 5 :)

  • phototka 22.02.2016

    Dziękuje :)

  • Morelia 20.02.2016

    Taki miły, taki błogi, taki słodki... I cóż więcej, tym klimacikiem ukoiłaś/eś moje myśli ^^ 5

  • phototka 22.02.2016

    Ciesze się i dziękuję za ocenę ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania