Poprzednie częściSpotkanie

Spotkanie jest nadzieją

,,Idźmy z radością

na spotkanie z Panem,, Ps 122

 

cudowny świat

trudno go myślą ogarnąć

tyle pragnień żądz pokus

 

iść z radością

za Tobą Królu Wszechświata

ciężko zostawić lekkość życia

płynącego w beztrosce

 

rower smartfon zabawy…

jak bez…

 

a gdyby

gdyby nic nie mieć

 

czy to możliwe

czy byłoby łatwiej ...

pewnie nie

 

ufam Tobie Jezu

wiem że nie żądasz za wiele

 

być dobrym człowiekiem…

 

11.2025 andrew

Niedziela, dzień Pański

Uroczystość Jezusa Chrystusa

Króla Wszechświata

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (114)

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Czasami myślę, że specjalnie wstawiacie teksty o Bogu, żeby doprowadzać do reakcji. Złej reakcji. Przecież wiara, to indywidualna, osobista sprawa. Nie na języku, lecz w sercu.
    Dlaczego więc ktoś, kto widzi do czego doprowadzają takie teksty, z uporem maniaka je wstawia?

    Ty wiesz, andrew, że za chwilę pojawią się tutaj wulgarne, chamskie wpisy, mało tego publikacje zapłoną kpiną z Boga i wierzących, dlaczego więc to robisz, dlaczego nie zostawisz Boga i swojej wiary, o ile ją masz, w spokoju, z daleka od plugawego języka?

  • ZielonoMi 7 miesięcy temu

    👍

  • ZielonoMi 7 miesięcy temu

    Zaraz szambo wypłynie, tylko czekać.

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    ZielonoMi, też zauważyłaś, że jakaś głupota wdarła się na portal i szaleje?

    Jedna wiersze swoje tłumaczy, bo nikt sam nie umie przeczytać, druga w powodzeniu, bo wszyscy ją chcą, a ona chce męża, który ją bije i zdradza... jakby taki przychlast był wyjątkowy i kolejka się do niego ustawiała, bo tak pięknie bije kobiety...
    Jeszcze inni Bogiem wycierają sobie gęby i doprowadzają do wylewu najgorszego słownictwa, jaki można sobie wyobrazić...

    Amok jakiś...

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka a jaką ty masz rolę tutaj waćpanno? Wypisujesz liryczne wierszyki dla kobietek aby w kółku różańcowym mogły się wzajemnie wspierać w swoich żalach i troskach. :) na mnie takie wierszyki nie działają one tworzą obraz kobiety która drga jak samotny listek i taka rozedrgana szuka. Uważam że szuka samca

  • ZielonoMi 7 miesięcy temu

    Grafomanka Paranoja, gdzie nie wejdziesz, wszędzie to samo. Do znudzenia.

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, nie muszą działać na ciebie... ty pisz o czarnej spermie, skoro to na ciebie działa i tłumacz, co miałaś na myśli w każdym wersie, może ktoś w końcu cię zrozumie...

  • o nim pseud 7 miesięcy temu

    Uważam że szuka samca

    To tak, z tego jest znana

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka czyżbyś była realistą hmm.... Zazdrościsz czy... Otworzyłaś się teraz naprawdę jesteś inna niż w swoich marnych wierszykach o dziewczynkach z zapałkami:)

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    ZielonoMi, dokładnie... na początku myślałam, że łukaszenko się wygłupia i tworzy chore postaci, ale to jakby z jakiegoś psychiatryka się logowało... przecież nikt normalny aż tak głupi nie jest...

  • Marzena 7 miesięcy temu

    🥳🥳🥳🥳dobre

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, a czego mam zazdrościć? sorry, ale ja brudasów nie lubię...

    Miłego dnia...

  • ZielonoMi 7 miesięcy temu

    Grafomanka 🤣

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka a co lubisz biała słodka kobietko? Na czysto powiadasz, twoje ciało się nie poci nie wydziela żadnej substancji, może jesteś sucha jak wiór i w swojej twórczości rozpływasz się jak nimfa, a wiesz że nimfomanki też piszą wiersze? Oni nie są brudni, mają inny kolor skóry słodka biała kobieto, jesteś rasistką:)

  • ZielonoMi 7 miesięcy temu

    Grafomanka Tak się objawia życiowa frustracja, sprzed monitora można wszystko. Dziwi mnie tylko (a może nie), że admin nie reaguje, bo niektóre wpisy wyszły już dawno poza granicę dobrego smaku. Powinno być to karane chłostą.😁

  • Marzena 7 miesięcy temu

    ZielonoMi lubisz jak ktoś Cię chłosta hmm.... to wyuzdane

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, nie jestem rasistką, po prostu nie podobają mi się zaniedbani, brudni ludzie... i dziwię się, kiedy inni zachwyceni.
    Skoro może się coś podobać, to może się i nie podobać... proste jak drucik

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    ZielonoMi, no chyba niektórzy wychodzą z założenia, że internet pozwala na anonimowość i szaleją, a później zdziwienie i płacz... XD

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka a kiedy ostatni raz widziałaś zaniedbanego brudnego człowieka? Był biały czy czarny? Niemcy chodzą teraz po ulicach w starych lumpach, kobiety piją na potęgę, odwożą ich taksówki ich grube tyłki nie mieszczą się do auta, mężczyźni wyglądaj czasem lepiej niż te kobiety niewyżyte i zazdrosne o każdy gest, uśmiech, są bez zębów gorzej niż patologia. A uchodźcy nawet jeśli nadal traktowani jak zło konieczne mogą teraz nasrać im na wycieczki bo tutaj nie ma brudasów. Ile masz w sobie czystości? Jesteś rasistką i to bezwzględną już to pokazałaś i pisz te smutne wierszyki o czystych skomlających o odrobinę zainteresowania i ciepła kobietkach, może to właśnie ty taka jesteś? Taka biedna i płacząca i tak byś chciała aby ktoś to zrozumiał

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka mów za siebie a nie w imieniu innych, ty masz problem

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Wycieraczki*

  • ZielonoMi 7 miesięcy temu

    Marzena Nie wsadzają palca między drzwi, to niebezpieczne.

  • ZielonoMi 7 miesięcy temu

    Wsadzaj*

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    👍

  • o nim pseud 7 miesięcy temu

    "Jesteś rasistką"
    Teraz, to mnie to dotyka osobiście, gdyż jestem na pół murzynem...

  • o nim pseud 7 miesięcy temu

    Od pasa w dół, góra biała ;)

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    ZielonoMi, dokładnie . Gdy ludzie chcą się wyróżnić, zaznaczyć za wszelką cenę, wpadają w sztampę, która jest ani fajna, ani śmieszna, a jest nudna.

  • Marzena 7 miesięcy temu

    o nim pseud czym się szcyscisz że biała rasa jest ponad, w czym jesteś lepsza od czarnych kobiet? znasz temat że się wypowiadasz? Miałaś kiedyś kontakt z uchodźcami? Czy tylko posty i filmiki na necie oglądasz? Polska mentalność. Nic nowego zaściankowość i moralność pani Dulskiej

  • Marzena 7 miesięcy temu

    szczycisz*

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, tak, za wszelką cenę, muszę tu kogoś wyrwać, a wszyscy się bronią, więc pozostają mi smutne wiersze... 🤣🤣🤣🤣

  • Grisza 7 miesięcy temu

    *szczytujesz...

  • Marzena 7 miesięcy temu

    TseCylia 😂😂😂 nuda to odwieczny problem a ludzie powinni się wyróżniać i to nie jest sztmpa. Płaskie te argumenty

  • Grisza 7 miesięcy temu

    "Ja pójdę górą, ja pójdę górą,
    a ty dolinąąą..."

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka płaski argument może nie stać Cię na więcej, śmieszne laleczki i wierszyki z kalendarza dla staromodnych panienek

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Marzena , jeśli zaznaczają się na siłę wciąż w ten sam sposób, to jest efekt sztampy, no i ziew... ;)

  • Marzena 7 miesięcy temu

    TseCylia piszesz o sobie

  • andrew24 7 miesięcy temu

    Piszesz u mnie.,,wstawiacie,,
    chyba nie jako miłośniczka jedynej słusznej myśli.
    Cenzura? Słyszałem już zdanie,
    że o miłości, uczuciach piszą zboczeńcy i powinni tego zakazać.
    O przyrodzie powinni pisać w dziale...

    Pozdrawiam serdecznie
    Miłego dnia

    Szambo wypływa wszędzie , chyba i zauważyłaś durni przy Twoich tekstach.

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    To samo aż do usranej śmierci.

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Marzena a czego się denerwujesz? Chyba spokojnie można, co nie?

  • Marzena 7 miesięcy temu

    TseCylia ja zawsze jestem spokojna,😘

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    Marzena uff, kamień zimna serca... auć! Na paluch prawej nosi 😀

  • TseCylia 7 miesięcy temu

    *z serca

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, lepsze te wierszyki niż zachwyt nad czymś nieświeżym... XD

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka nadal pokazujesz na co Cię stać, możesz sobie prawić kompletny w zaciszu swojej sypialni, mnie to średnio interesuje :)

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzenka, mnie też średnio a nawet wcale nie interesują twoje romanse z nachodźcami, a jednak stale o tym piszesz... XD

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Jak już nikt baby nie chce, to nachodźcy zostają... XD

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka a jak tam twoje bohaterki liryczne? Podmyły się mydłem z rana? 😉🤪

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka chętnych to mam do oporu ale sami żonaci, chcesz jednego, jeden już piętnaście lat nie daje mi spokoju to już nie jest zabawne

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzenka, nie, biorą zawsze kąpiel w algach... dlatego świeże, czyste i pachnące

    Ty się mydłem podmywasz? O rany...

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, jakie ty masz powodzenie, takie powodzenie, że aż nachodźcę trzeba było brać... XD

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka 🤷🙈wiesz żarty mają czasem poziom ale prawie każda baba łamie tę zasadę i dlatego unikam bab, jakoś mi wtedy życie łatwiej płynie:)

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, masz rację, każda baba może być zagrożeniem... unikaj jak ognia XD

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka nie każda, znów piszesz w swoim imieniu może masz złe doświadczenia:)

  • o nim pseud 7 miesięcy temu

    Marzena Nie zrozumiałaś...

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, nie mam złych doświadczeń, przyjaciółki mam jeszcze od podstawówki, z czasem tylko przybywało... nigdy nie musiałam się bać, że faceta mi zabiorą. Ale ty masz takie cudo, to musisz pilnować, strzec jak skarbu... XD

  • Marzena 7 miesięcy temu

    o nim pseud może nie w sumie jest niedziela i

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka tylko wredna baba może tak myśleć tylko wredne i zakompleksione suki mają w sobie ,,coś" i widzą tylko rżnięcie, dlaczego tylko ten temat Cię interesuje? Nie pomyślałam ani przez chwilę w ten sposób. Nigdy tak nie myślę choć bywam zazdrosna, tak naturalnie jak człowiek ale Ty szukasz? Czego szukasz? Że potwierdzę brednie? Uśmiecham się, to nic nowego. Takich jak ty są tysiące bezpłciowe i ....

  • o nim pseud 7 miesięcy temu

    https://www.youtube.com/watch?v=wC2IcqRN9mw

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, e tam, ''zakompleksione suki'', to biorą co im w łapy wpada, nawet brudnego nachodźcę, byle tylko chciał... więc sama rozumiesz XD

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka rozumiem że twój książę właśnie wraca z polowania i ma dla ciebie czyste górskie powietrze w prezencie, a ty właśnie bierzesz kąpiel aby nie widział jak... Myśl co chcesz rzygać mi się od Polski od facetów którzy myślą że dostaną dupy ode mnie bo jestem sama. Rzygać mi się chce jak widzę ich żony jak szykują im kolację rzygać mi się chce jak widzę... W sumie w Niemczech też kilka razy rzygałam. Lekarz ale kto by uwierzył... niemiecki skurwiel któremu żona pozwalała na wszystko, Niemcy są tacy wyluzowani😉

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, Polacy są piękni, zdolni, mądrzy... i tacy mnie interesują, a nie jakieś brudasy, którzy zrujnowali swoje ojczyzny i teraz szukają głupich, samotnych bab, bo tylko takim są potrzebni.

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka jesteś ograniczona, jesteś rasistką jesteś zakłamana jesteś nie doinformowania. Ostatni mój książę z polskiej bajki? Ach tak, żyje w Anglii z żoną ale w trakcie urlopu chciał sobie czas umilić. Następny to Romuś ma domek i ciepłe gniazdko. Potrzebuje takiej co mu zagrzeje pościel ale tak aby rożki nie były pozaginane bo mu się bałagan w domku zrobi :) Stary pierdziel jak większość. Mam chyba pecha. 😂 I jeszcze sąsiad. Wystarczy. Mówią - przyjechała emigrantka i na chuj jej tyle pieniędzy. Społeczeństwo polskie i takie mi bliskie i niezmienne

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Chyba mnie podpuszczasz kochanie :)

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, ja tam nie zwracam uwagi, że ktoś na mnie patrzy. Niech patrzy, po to ma oczy... ale ty widzę, notujesz każdego zainteresowanego, jakbyś chciała się tym dowartościować... jakbyś swoją wartość oceniała tylko przez pryzmat męskiego zainteresowania. Może dlatego wpadasz w jakieś puste romanse i na siłę szukasz w tym miłości... Niektórzy źle znoszą samotność, dlatego biorą co pcha się w łapy... a później albo płaczą, albo szukają nowych.
    Błędne koło...

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka ble ble ble, nie szukam na siłę 😉😂sama mnie znalazła chociaż uciekałam od niej wiele razy, myślisz kategoriami pustej baby, kolejny przykład dlaczego nie rozmawiam z kobietami zawsze ten sam scenariusz, nie szukam i nie wpadam w romanse, rozmowa z tobą kojarzy mi się jak rozmowa z moja teściową, aczkolwiek szanuję ją bo dużo przeszła, także nie dokonaj mi własnej fabuły zdarzeń które nie miały miejsca. Lubisz seriale tureckie chyba lubisz

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Tutaj w wa-wie też te głupie Polki prowadzają się z tymi uchodźcami... dziecko w jednej ręce, w drugiej torby z biedronki, a nachodźca obok, roześmiany, z tel przy uchu... kuźwa, jakbym kopnęła takiego, to by długo leciał... mało tego, ile jest przypadków pobicia, a nawet morderstw, ale chłopa mają i to się liczy, że złapały jakiegoś wreszcie...

    Ciebie jak ten twój skopie, to też przejrzysz... XD

  • Marzena 7 miesięcy temu

    nie podawaj*

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka 😉

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, ja nie ty, żeby życie układać z serialowych marzeń... XD

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka Bogu dziękuję że cię nie znam

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, ja też nie przyjaźnię się z jakimiś pustymi babami...

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka to daj na mszę aby Bóg cię dalej chronił

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, módl się za siebie, żebyś nie skończyła jak inne... naiwne

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka możliwe ale to mój problem. Był jeszcze Romuś dobrze sytuowany i nie dopieszczony, podobałaby się moje teściowej bo ma kasę ale Romuś... 😉dobrze że to już za mną i że jestem wolna. Nigdy nie byłam naiwna. Nigdy nie potrzebowałam atencji od mężczyzn, miałam jej nadto w tym nieciekawym wydaniu. Cóż pech, a może niekoniecznie bo z żadnym z nich nie jestem na szczęście

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, wydaj powieść o tych, którzy cię chcieli, skoro takie to dla ciebie ważne, że tak to przeżywasz w swoich wpisach... i czytaj codziennie, żebyś o jakimś nie zapomniała XD

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka a ty nie zapomnij podmyć swoje liryczne wierszyki aby były czyste i oczywiste jak dziewice orleańskie:)

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, wymoczę je w algach... XD

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Grafomanka i w mleku też:)

  • Grafomanka 7 miesięcy temu

    Marzena, w mleku nie...

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    Pan jest Wielki ALLELUJA👌💗😇

  • andrew24 7 miesięcy temu

    🌻

  • Grisza 7 miesięcy temu

    andrew24,
    ale ja już wstawiłem słonecznik za Ciebie - myślałem, że poszedłeś na rower...

  • andrew24 7 miesięcy temu

    Grisza
    Byłem z psem sąsiadki...

    Pozdrawiam serdecznie
    Miłego dnia

  • o nim pseud 7 miesięcy temu

    Salam, szalom, niech będzie pochwalony...
    Buzię widzę w tym tęczu! 🌸 🙏

  • Marzena 7 miesięcy temu

    o nim pseud a nie w tym tęczu przypadkiem twojej dupy pomalowanej na czarno:)

  • Marzena 7 miesięcy temu

    a nie było*

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Na co czekasz andrew24? Na co czekasz, na jaką reakcję? Jeśli na nic nie czekasz to wiersz powinien zostać w szufladzie. Jeśli czekasz czego oczekujesz? Jakież to wielkie prawdy tutaj wpisujesz? Piszesz - a gdyby nic nie mieć - to jakieś nowe trendy, myśli które mają co? Chciałabym abyś chociaż raz nie miał NIC i wtedy odezwij się do mnie.

  • andrew24 7 miesięcy temu

    Czekam na reakcję jak Sw.Paweł miał.
    Zabijał chrześcijan, a potem...
    Doczytaj...
    Pozdrawiam serdecznie
    Miłego dnia

  • Starszy Woźny 7 miesięcy temu

    "Warcholstwo to pejoratywne, książkowe określenie na zachowanie polegające na wywoływaniu kłótni, zamętu i łamaniu prawa dla własnych korzyści. Synonimem jest awanturnictwo, a pojęcie to często łączy się z pijaństwem czy pieniactwem i jest związane z krytyką pewnych postaw społecznych i politycznych. W szerszym kontekście historycznym jest to tytuł książki Kamila Janickiego analizującej czynniki, które doprowadziły do upadku I Rzeczypospolitej".
    --------------------------------------------------------------------
    Dobrze, że słowo "WARCHOŁ" zostało odrodzone na portalu.
    NO!

  • Marzena 7 miesięcy temu

    Weź nie dodawaj kolejnej historii 😂zaraz ktoś skopiuje traktat albo coś z mitologii i z byle gówna będzie nowa ewangelia Woźny

  • andrew24 7 miesięcy temu

    🌻

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    I sie zaczyna znowu jazda bez trzymanki od rana 🤣🤣🤣 Ludzie
    Niee...
    Ide na spacer do lasu ,pozbierać mysli:)
    Pozniej niestety ale czeka mnie niedzielna praca

  • o nim pseud 7 miesięcy temu

    Pozbiera też moje;)

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    o nim pseud da sie zrobić 👌Przyniose nowe "Pozytywne"w koszyczku☀️☀️☀️🍂

  • Grisza 7 miesięcy temu

    🌻❤️

  • kasiaczek 7 miesięcy temu

    Wszyscy z napięciem oczekiwali na trolle, a one nie przyszły. Zaspały, nie dostały dniówki, czy ki ch.

  • Aisak 7 miesięcy temu

    Jesteśmy na progu dnia.

  • Grisza 7 miesięcy temu

    Czekaj, czekaj - niech tylko wrócą z kościoła 🤣🤣🤣

  • kasiaczek 7 miesięcy temu

    Grisza ty czekaj, a może mają wolną niedzielę.

  • Pulinaaa 7 miesięcy temu

    🤣🤣oni i Kościół 🤭

  • kasiaczek 7 miesięcy temu

    Bardziej kulturalnej dyskusji pod tekstem Endriu nie było tutaj od tygodni.

  • andrew24 7 miesięcy temu

    🌻

  • Grisza 7 miesięcy temu

    Grafka swoim wpisem zrobiła znakomitą robotę - po prostu spacyfikowała wszystkie trolle...

  • Marzena 7 miesięcy temu

    kasiaczek to kwestia kawy, dobrej kawy z ekspresu dobble espresso

  • Marzena 7 miesięcy temu

    doppio*

  • kasiaczek 7 miesięcy temu

    Grisza zawstydziła je po prostu i onieśmieliła. Siedzą teraz w kącie jak niepyszne się wstydzą.

  • kasiaczek 7 miesięcy temu

    Marzena myślisz, że trolle piją kawę? Myślę, że wątpię. Walą wódę ze szklanek, bo to ruskie trolle są.

  • Marzena 7 miesięcy temu

    kasiaczek wiesz co kryje się pod skórką takiego trolla?

  • kasiaczek 7 miesięcy temu

    Marzena nie, a co?

  • Marzena 7 miesięcy temu

    kasiaczek czasami bardzo inteligentny człowiek tylko on musi gdzieś sobie upuścić albo zwykły debil, to raczej mniej inwazyjne bo debil jest ograniczony ale inteligentna kobieta albo mężczyzna nie generalizuje to najgorszy typ trolla. To coś nareszcie może sobie pozwolić na więcej i tak manipuluje steruje rozmową aby osaczyć osadzić wyłapać twoje słowa z kontekstu, bawi się za woalką

  • drzewo herbaciane 7 miesięcy temu

    Fiutkiem.

  • drzewo herbaciane 7 miesięcy temu

    Kasiaczek, a wiesz dlaczego Marzenia tak lubi seks ?

  • drzewo herbaciane 7 miesięcy temu

    *Marzenka

  • andrew24 7 miesięcy temu

    Napisałem ten tekst.
    Wyrażanie swoje zdanie.
    Znaczy to, że jest wartościowe ,to co piszę.
    Jeśli, by nie było cóż można myśleć o zawierających głos w sprawach nic nie wartych.

    Pozdrawiam serdecznie
    Pogoda piękna.
    Polecam rower lub spacer z psem. Można pomóc i sąsiadowi, który nie może tego zrobić. 🌻

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania