..

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

 • Rasia 24.07.2016
  "Pudełeczko po krótkiej chwili, a w czasie mojego rozmyślania, uchyliło się, a wieko z każdą sekundą unosiło się w górę." - tutaj coś mi nie gra. W tym wyrażeniu "a w czasie mojego rozmyślania" usunęłabym to "a", wyszłoby po prostu naturalniej i bardziej spójnie.
  "karteczką. Zerwałem kartkę i wpatrywałem się w nią jak zahipnotyzowany. Na kartce" - troszkę za dużo to kartki :) Można zamienić na skrawek papieru, chociażby
  "siedziała mała dziewczynka, oparta o ścianę" - zbędny przecinek
  "nawet widok pięciu ciał bez głów, nie zniechęcił do otwierania" - to samo
  "idealnie pasowałyby stworzyć z niej straszydło" - w tym kontekście "pasowały, by"*
  "Podziurawione policzki i brak oczu, mogły odpychać" - zbędny przecinek
  "- Tak Mary" - przecinek między słowami
  Podoba mi się, że stworzyłeś z poprzednich opowiadań część serii o Mary (swoją drogą mam straszny sentyment do tego imienia). Powróciłeś w ładnym stylu, wciąż są jakieś drobne błędy, ale ogółem nie przeszkadzają one w czytaniu, raczej wypisuję je z zasady. W każdym razie postać dziewczynki mnie zaintrygowała, zwłaszcza jej opis i taka aura tajemniczości, jaką wokół siebie roztacza. To ja zostawię tutaj 4,5 czyli 5 i wracam do starszych tekstów :)
 • NataliaO 25.07.2016
  prawie zapomniałam, jak działa Twoja wyobraźnia; opisy działają człowiekowi na wyobraźnię, co do dialogu taki trochę nadęty- sztuczny z lekka; dam 5 bo miło było zobaczyć Twoje dzieło :)
 • Vasto Lorde 28.07.2016
  A dziękuje dziękuje :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania