Stado
Wyrywa się ze mnie stado słów
Tylko nie wiem jakie
Słowo wstawić tu
Bizon, antylopa
Myśliwy, hipopotam
Tam stoi gazela
Tutaj wierzba szlocha
Są nawet ćmy
Śmierci szukają w lampach
Tam gdzie jest światło
Tam kończy się ich bajka
Uparte są
Jak osioł
Do światła uparcie lgną
Drzewa na wietrze
Jak węże się gną
Ok
Ale
Jakie słowo
Do wiersza wstawić zatem?
Nie wiem
Pomyślę
Póki co
Wstawię
Wodę na herbatę
Komentarze (15)
Tylko uważaj żeby nie przypalić tej wody:D 5:)
Właśnie! Herbatę miałam zrobić xD Może i mi jakiś pomysł wpadnie do głowy. ;) 5
Fajnie, że życie tak Ci się rymuje!5
Do herbaty dodaj miodu wyprodukowanego przez stado pszczół. Ciekawe5
A wiesz, że to jest myśl :D
Herbata dobra po seksie i podczas. 5
Całkiem zabawne, ale nie przepadam za typowo potocznym językiem w wierszach i ,,ok" mnie odrzuca.
Przeszkadza mi jeszcze tak duża ilość spacji. Uważam, że wiersz wyglądałby ładniej, gdyby było ich mniej - byłby bardziej czytelny.
Naciągane 4.
Ja piszę wiersze pijąc kawę .Fajny wiersz.5
Dziękuję za komentarze serdecznie :)
nie ośmieszaj się kretynie!
papa? Czyli taka papka? Z mózgu?
Dziękuję za komentarz pani PAPA. I za komplement ;)
Dziękuję za komentarz pani PAPA. I za komplement ;)
Uciekł mi gdzieś ten wiersz. To "Ok" rzeczywiście gryzie się z resztą. Ale, jak to gdzieś tu ktoś napisał, uchwyciłeś chwilę w sposób bardzo zwierzęcy. 5
Super, lekkie i nieoczekiwane zakończenie.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania