Stan umysłu
Stan umysłu
Są umysły genialnie twórcze
I są umysły obrazoburcze.
Są umysły nienawistne
I są umysły szczere- czyste.
Są też zakute łby nieprzystępne
Tylko w swoim gronie dostępne.
Są umysły, którym nikt nie zazdrości
Ci od zmroku do świtu tkwią w bezsenności.
Bo na klawiaturze wylewają swe złości
Aby dać upust swej powszechnej podłości.
Są też w sporej ilości i takie
Które mają umysły byle jakie.
Tym wszystko zwisa balasem
Bo zajmują się tylko kutasem.
Są też leniwe bezkrytyczne dupoluby
Dla których każdy dający dupy- jest luby.
Każdemu tu zależy na przekonaniu
Nieugiętych, by tkwili w ich mniemaniu.
Tych co bezwiednie całość potwierdzają
Wszyscy na tym forum beznamiętnie olewają.
Choć jest też spora grupa klakierów
Która dla rankingów najęła bokserów.
Ci wpisują dziesiątki bzdurnych komentarzy
Bez sensu, po jednym zdaniu jak się zdarzy.
A to wszystko miernota
Jako userowa hołota.
Co to powyżej wszystkich sra
Jak normalnie dupę ma.
Ale każdy z nich mieni się wybitnym poetą
Tylko jakoś nie wychodzi z tą twórczą podnietą.
Gdy przeczytasz co to za pierdoły
To donośniejsze głosy wydają woły.
Ich głos jest wyraźnie słyszany
Bo w naturę przyrody jest wpisany.
Pseudo mędrcy na opowi chamsko kombinują
A tym samym kulturę obyczajów psują.
Komentarze (28)
Ale rymy!!!
Twórcze - obrazoburcze
Nienawistne - czyste
Nieprzystepne - dostępne
Zazdrości - bezsenności - złości - podłości
Takie - jakie
Itp, itd....
Promocja na częstochowę chyba była w biedronce...
Ale jemu anioł stróż dyktował, a to już coś.
Ja nie wnikam kto tobie komcie dyktuje.
TseCylia
ale wnikasz koronko hejterska, wnikasz.
Chamskie to ale Jezus i tak cie kocha
ireneo mam nadzieję że kocha. A tobie nic do tego.
TseCylia. Rymy częstochowskie są dla takich jak ty, aby dotarły do ich podświadomości. Ja wierszy wydziwionych nie układam, tylko piszę co mam na myśli. To że wychodzi rymowanka, to już siła wyższa i twoja naukowa teoria nie ma na to wpływu." Ale jemu anioł stróż dyktował, a to już coś."
Owszem , w ramach promocji do Częstochowy, w czasach gdy to groziło utratą pracy, byłem kilka razy na pieszej pielgrzymce , co poczytuję za zaszczyt a nie powód do wstydu.
realista, rymy częstochowskie są be i nie warto się przy nich upierać. Spróbuj kiedyś po prostu bez rymu. Co ci szkodzi?
TseCylia Czyżbyś nie zauważyła, że w moich dotychczasowych 106 publikacjach dużą część stanowi proza, lub proza rymowana, po prostu w codziennej mowie mi dana.
Zajrzyj do publikacji Stwórca wszechrzeczy i jego wiano dla dziedzictwa ludzkości. Cz.I
Pomieszanie dobrego i złego. Cz II., gdzie dowiesz się wielu rzeczy- prozą mieszaną. Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie.
nienawiść w oku gaście
Dziś serduszkowe opowi
jutro także z nami
tak dziękują Owsiakowi
tu zalogowani.
ireneo. Jeżeli zwykłeś dziękować za odpisy na ZŁOTE MELONY z datków pod Kościołami, To ja do takich podziękowań nie przyłączam się. Możesz przepisać cały twój dobytek na wspomożenie tego dochodowego interesu, ale mnie do tego nie mieszaj. Niech oddadzą mi moje datki z ubiegłych lat mojej naiwności , a nazbierało się tego sporo- to ja przekażę je komu trzeba a nie wypasionym kotom.
Realistą, spróbuj podać ten tekst w wersji bez rymu. Zyskalby wg mnie.
*Realisto
Pisałam już mu to sto razy, ale nie rozumie... uczepił się tego rymu jak pijany płotu i psuje wszystko
Grafomanka
Dlaczego babko kalwaryjska nie przyjmujesz do wiadomości, ze on tak za duchem świętym?
ireneo, lepsze to niż twój diabeł...
Grafomanka
zapewne, smród cie przyciąga, koronka, sama podobnie świnisz
ireneo, od nikogo, tak jak od ciebie, nie zalatuje tutaj szambem... no, może od jeszcze jednej na tym samym poziomie umysłowym... dobrze, że się nie łączycie, bo fetor by nas zabił
Grafomanka . Pijany przy płocie to ja nigdy nie stałem , więc trafiłaś jak przysłowiowa kula w płot. Ja piszę przesłanie a nie rymowanie. Ty pokaż co w tym temacie potrafisz. Powodzenia.
realista
przyganiał kocioł garnkowi
realista wysyła pod kościoły homokomanda
Dobranocka Czyżbyś dołączyła do komanda ireneo , że posądzasz mnie o takie czyny. W moim eseju jest wyłącznie charakterystyka sytuacji na opowi a nie pod Kościołem. Czyżby ci jakaś palma z bezsenności odbiła?
realisto, to skrótowiec, chodziło o to że milicyjny pomiot będzie jutro słał janczarów pod kościoły. Przepraszam.
Taka jest prawda kochanie!
Przyjrzałem się bliżej i bingo - spod klawiatury prawdziwego katolika ważąc plugawość języka.
Nic dziwnego, że do odchodów zlatują się gnojarze, fuj
Najwięcej ireneo tu się klei :)))
TseCylia
Chryste panie, a to ci inteligentna riposta
Masz rację, są osoby które pasjonuję ciągła pyskówka. 👍
ireneo Nie godny jesteś miana człowieka za twój bluźnierczy wpis:
ireneo wczoraj o 20:19 2025-01-24 realista >To Jezus jaki niewierzący w boga debil jest. Maryja też<. Za takie bluźnierstwo to nawet wór pokutny do Kanossy to nie pomoże. "Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza" (Mt 18, 6).Zobaczcie niedzielni katolicy na tym forum z kim macie do czynienia , że tak romantycznie , tak fajnie jak z kochankiem; Tutti Frutti? Tak wam pasuje obrażanie i poniżanie ludzi wierzących w Boga ? Zero reakcji ? Opamiętajcie się nie tędy droga ! Kodeks Karny; Art. 196. KTO OBRAŻA UCZUCIA RELIGIJNE INNYCH OSÓB, ZNIEWAŻAJĄC PUBLICZNIE PRZEDMIOT CZCI RELIGIJNEJ LUB MIEJSCE PRZEZNACZONE DO PUBLICZNEGO WYKONYWANIA OBRZĘDÓW RELIGIJNYCH, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania