Stan umysłu

Stan umysłu

Są umysły genialnie twórcze

I są umysły obrazoburcze.

Są umysły nienawistne

I są umysły szczere- czyste.

Są też zakute łby nieprzystępne

Tylko w swoim gronie dostępne.

Są umysły, którym nikt nie zazdrości

Ci od zmroku do świtu tkwią w bezsenności.

Bo na klawiaturze wylewają swe złości

Aby dać upust swej powszechnej podłości.

Są też w sporej ilości i takie

Które mają umysły byle jakie.

Tym wszystko zwisa balasem

Bo zajmują się tylko kutasem.

Są też leniwe bezkrytyczne dupoluby

Dla których każdy dający dupy- jest luby.

Każdemu tu zależy na przekonaniu

Nieugiętych, by tkwili w ich mniemaniu.

Tych co bezwiednie całość potwierdzają

Wszyscy na tym forum beznamiętnie olewają.

Choć jest też spora grupa klakierów

Która dla rankingów najęła bokserów.

Ci wpisują dziesiątki bzdurnych komentarzy

Bez sensu, po jednym zdaniu jak się zdarzy.

A to wszystko miernota

Jako userowa hołota.

Co to powyżej wszystkich sra

Jak normalnie dupę ma.

Ale każdy z nich mieni się wybitnym poetą

Tylko jakoś nie wychodzi z tą twórczą podnietą.

Gdy przeczytasz co to za pierdoły

To donośniejsze głosy wydają woły.

Ich głos jest wyraźnie słyszany

Bo w naturę przyrody jest wpisany.

Pseudo mędrcy na opowi chamsko kombinują

A tym samym kulturę obyczajów psują.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (28)

  • TseCylia dwa lata temu

    Ale rymy!!!
    Twórcze - obrazoburcze
    Nienawistne - czyste
    Nieprzystepne - dostępne
    Zazdrości - bezsenności - złości - podłości
    Takie - jakie
    Itp, itd....
    Promocja na częstochowę chyba była w biedronce...

  • ireneo dwa lata temu

    Ale jemu anioł stróż dyktował, a to już coś.

  • TseCylia dwa lata temu

    Ja nie wnikam kto tobie komcie dyktuje.

  • ireneo dwa lata temu

    TseCylia
    ale wnikasz koronko hejterska, wnikasz.
    Chamskie to ale Jezus i tak cie kocha

  • TseCylia dwa lata temu

    ireneo mam nadzieję że kocha. A tobie nic do tego.

  • realista dwa lata temu

    TseCylia. Rymy częstochowskie są dla takich jak ty, aby dotarły do ich podświadomości. Ja wierszy wydziwionych nie układam, tylko piszę co mam na myśli. To że wychodzi rymowanka, to już siła wyższa i twoja naukowa teoria nie ma na to wpływu." Ale jemu anioł stróż dyktował, a to już coś."
    Owszem , w ramach promocji do Częstochowy, w czasach gdy to groziło utratą pracy, byłem kilka razy na pieszej pielgrzymce , co poczytuję za zaszczyt a nie powód do wstydu.

  • TseCylia dwa lata temu

    realista, rymy częstochowskie są be i nie warto się przy nich upierać. Spróbuj kiedyś po prostu bez rymu. Co ci szkodzi?

  • realista dwa lata temu

    TseCylia Czyżbyś nie zauważyła, że w moich dotychczasowych 106 publikacjach dużą część stanowi proza, lub proza rymowana, po prostu w codziennej mowie mi dana.
    Zajrzyj do publikacji Stwórca wszechrzeczy i jego wiano dla dziedzictwa ludzkości. Cz.I
    Pomieszanie dobrego i złego. Cz II., gdzie dowiesz się wielu rzeczy- prozą mieszaną. Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie.

  • ireneo dwa lata temu

    nienawiść w oku gaście
    Dziś serduszkowe opowi
    jutro także z nami
    tak dziękują Owsiakowi
    tu zalogowani.

  • realista dwa lata temu

    ireneo. Jeżeli zwykłeś dziękować za odpisy na ZŁOTE MELONY z datków pod Kościołami, To ja do takich podziękowań nie przyłączam się. Możesz przepisać cały twój dobytek na wspomożenie tego dochodowego interesu, ale mnie do tego nie mieszaj. Niech oddadzą mi moje datki z ubiegłych lat mojej naiwności , a nazbierało się tego sporo- to ja przekażę je komu trzeba a nie wypasionym kotom.

  • TseCylia dwa lata temu

    Realistą, spróbuj podać ten tekst w wersji bez rymu. Zyskalby wg mnie.

  • TseCylia dwa lata temu

    *Realisto

  • Grafomanka dwa lata temu

    Pisałam już mu to sto razy, ale nie rozumie... uczepił się tego rymu jak pijany płotu i psuje wszystko

  • ireneo dwa lata temu

    Grafomanka
    Dlaczego babko kalwaryjska nie przyjmujesz do wiadomości, ze on tak za duchem świętym?

  • Grafomanka dwa lata temu

    ireneo, lepsze to niż twój diabeł...

  • ireneo dwa lata temu

    Grafomanka
    zapewne, smród cie przyciąga, koronka, sama podobnie świnisz

  • Grafomanka dwa lata temu

    ireneo, od nikogo, tak jak od ciebie, nie zalatuje tutaj szambem... no, może od jeszcze jednej na tym samym poziomie umysłowym... dobrze, że się nie łączycie, bo fetor by nas zabił

  • realista dwa lata temu

    Grafomanka . Pijany przy płocie to ja nigdy nie stałem , więc trafiłaś jak przysłowiowa kula w płot. Ja piszę przesłanie a nie rymowanie. Ty pokaż co w tym temacie potrafisz. Powodzenia.

  • ireneo dwa lata temu

    realista
    przyganiał kocioł garnkowi

  • Dobranocka dwa lata temu

    realista wysyła pod kościoły homokomanda

  • realista dwa lata temu

    Dobranocka Czyżbyś dołączyła do komanda ireneo , że posądzasz mnie o takie czyny. W moim eseju jest wyłącznie charakterystyka sytuacji na opowi a nie pod Kościołem. Czyżby ci jakaś palma z bezsenności odbiła?

  • Dobranocka dwa lata temu

    realisto, to skrótowiec, chodziło o to że milicyjny pomiot będzie jutro słał janczarów pod kościoły. Przepraszam.

  • Taka jest prawda kochanie!

  • ireneo dwa lata temu

    Przyjrzałem się bliżej i bingo - spod klawiatury prawdziwego katolika ważąc plugawość języka.
    Nic dziwnego, że do odchodów zlatują się gnojarze, fuj

  • TseCylia dwa lata temu

    Najwięcej ireneo tu się klei :)))

  • ireneo dwa lata temu

    TseCylia
    Chryste panie, a to ci inteligentna riposta

  • KaMaRo dwa lata temu

    Masz rację, są osoby które pasjonuję ciągła pyskówka. 👍

  • realista dwa lata temu

    ireneo Nie godny jesteś miana człowieka za twój bluźnierczy wpis:
    ireneo wczoraj o 20:19 2025-01-24 realista >To Jezus jaki niewierzący w boga debil jest. Maryja też<. Za takie bluźnierstwo to nawet wór pokutny do Kanossy to nie pomoże. "Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza" (Mt 18, 6).Zobaczcie niedzielni katolicy na tym forum z kim macie do czynienia , że tak romantycznie , tak fajnie jak z kochankiem; Tutti Frutti? Tak wam pasuje obrażanie i poniżanie ludzi wierzących w Boga ? Zero reakcji ? Opamiętajcie się nie tędy droga ! Kodeks Karny; Art. 196. KTO OBRAŻA UCZUCIA RELIGIJNE INNYCH OSÓB, ZNIEWAŻAJĄC PUBLICZNIE PRZEDMIOT CZCI RELIGIJNEJ LUB MIEJSCE PRZEZNACZONE DO PUBLICZNEGO WYKONYWANIA OBRZĘDÓW RELIGIJNYCH, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania