Dla mnie opowiadanie takie... tak jak Natalka, ciężkie, przytłaczające. Chciałam dać 4, ale ręka zadrżała, dałąm 3, wybaczysz?? D: Mam nadzieję, że tak :
Miało być z przymrużenim oka, upss chyba nie poszło taka jak trzeba;)
Inspirowane inicjatywą Old4Young https://www.facebook.com/pages/Old4Young/405310582999126
Komentarze (4)
Dziwnie i ciężko mi się czytało. Opowiadanie jednak jest jak by to ująć mądrze napisane. Taka ciekawostka. 4:)
Dla mnie opowiadanie takie... tak jak Natalka, ciężkie, przytłaczające. Chciałam dać 4, ale ręka zadrżała, dałąm 3, wybaczysz?? D: Mam nadzieję, że tak :
To było... Męczące i to chyba trochę przesłoniło przekaz. Ale nie widziałem żadnych błędów i ogólnie było "poprawne", więc też zostawię 4 :)
Miało być z przymrużenim oka, upss chyba nie poszło taka jak trzeba;)
Inspirowane inicjatywą Old4Young https://www.facebook.com/pages/Old4Young/405310582999126
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania