.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • candy 19.04.2016

    Piątkę zostawiam, bo wiersz piękny, krótki, ale na swój sposób wstrząsający- ten brak ciepła, pustka, oddzielenie od świata. Szacuneczek :)

  • Noren72 19.04.2016

    Dziękuję, candy:-)

  • Rasia 19.04.2016

    Ależ ten wiersz przykry. Cudowny dobór słów, od razu się wczułam w tę melancholię. Twoje teksty są coraz lepsze, mam wrażenie, że coraz więcej w Tobie takiej otwartości na wrażliwość. Coraz więcej przelewasz uczuć. Naprawdę świetnie :) Zostawiam 5.

  • KarolaKorman 20.04.2016

    Piękny i smutny, 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania