.
.Autor: Noren72Czytano 428 razyData dodania: 19.04.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
Piątkę zostawiam, bo wiersz piękny, krótki, ale na swój sposób wstrząsający- ten brak ciepła, pustka, oddzielenie od świata. Szacuneczek :)
Dziękuję, candy:-)
Ależ ten wiersz przykry. Cudowny dobór słów, od razu się wczułam w tę melancholię. Twoje teksty są coraz lepsze, mam wrażenie, że coraz więcej w Tobie takiej otwartości na wrażliwość. Coraz więcej przelewasz uczuć. Naprawdę świetnie :) Zostawiam 5.
Piękny i smutny, 5 :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Piątkę zostawiam, bo wiersz piękny, krótki, ale na swój sposób wstrząsający- ten brak ciepła, pustka, oddzielenie od świata. Szacuneczek :)
Dziękuję, candy:-)
Ależ ten wiersz przykry. Cudowny dobór słów, od razu się wczułam w tę melancholię. Twoje teksty są coraz lepsze, mam wrażenie, że coraz więcej w Tobie takiej otwartości na wrażliwość. Coraz więcej przelewasz uczuć. Naprawdę świetnie :) Zostawiam 5.
Piękny i smutny, 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania