Stracone

Mijamy się bez słowa

Bez gestów i spojrzeń

Nie ufamy już sobie

Nie pamiętamy już nas

 

Niespójność nas łączy

Wspólne kiedyś fale

Inne brzegi mają

Przypływy i odpływy

 

Mieliśmy razem żyć

Budować marzenia

Być dla siebie wsparciem

Czym nie jesteśmy teraz

 

Tworzyliśmy razem most

Do uczuć własnych serc

Spaliliśmy go ciszą

Ruiną się odgrodziliśmy

 

Zgubiliśmy gdzieś w tłumie

Rysy własnych twarzy

Dłonie się rozłączyły

Które miały być na zawsze

 

W inne pociągi wsiedliśmy

A życie było naszą stacją

Nie ma powrotu do wczoraj

Więcej nie będzie nas

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • patyy 09.12.2015

    Uwielbiam wiersze, pisanie ich jest moją pasją.
    Strasznie mi się podoba ten wiersz, Jest taki... życiowy.
    Zapraszam lofreee.blogspot.com

  • Rasia 09.12.2015

    Śliczne porównania, jak zwykle bardzo dobry wiersz :) Zostawiam 5, wielce mi się podoba :)

  • Klimat... mistrzostwo. 5 :)

  • elenawest 09.12.2015

    Piękny wiersz. Tak mocno na mnie podziałał i choć przywołał wspomnienia, od których chcę uciec i wreszcue o nich zapomnieć, to mimo wszystko z wielką przyjemnością pozostawiam 5 ;-)

  • Morelia 09.12.2015

    Naprawdę pięknie i jak subtelnie...! 5:)

  • ausek 09.12.2015

    Wydaje mi się, że każdy z nas przeżył taką, bądź podobną sytuację. Pięknie to ujęłaś i ubrałaś w zgrabną formę wiersza :) 5

  • Sky300 09.12.2015

    Te porównania *-* Bardzo dobry wiersz :) 5

  • NIka 10.12.2015

    Dziękuję Wam wszystkim bardzo !!!

  • Janek XD 10.12.2015

    zjebane jak popularność twoich kurwa takich samych wszędzie fiutkow i komy i ludzie te same zjebanie

  • NIka 10.12.2015

    Cóż. doceniam takie jakże dojrzałe komentarze. Jednak krytyką się przejmuję dopiero, kiedy jest na poziomie...

  • Anonim 23.12.2015

    Zazwyczaj jak czytam twoje wiersze, bardziej kojarzą mi się z piosenką, którą śpiewasz stojąc sama na scenie z gitarą i niczym więcej. Mają w sobie taki klimat, ten wywołał właśnie takie wrażenie, nie potrafię oceniać w miarę konstruktywnie wierszy...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania