.

.

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • NataliaO 25.12.2016

    dialogi oplecione opisami ;) Bardzo ładnie 5

  • Fanriel 25.12.2016

    Dziękuję. ;)

  • Setra 25.12.2016

    Bardzo dobrze się czyta :) świetne :D

  • Fanriel 25.12.2016

    Bardzo dziękuję. :))

  • Noren72 25.12.2016

    Przyjemnie się czyta:) 5

  • Fanriel 25.12.2016

    Miło mi. Dziękuję. :)

  • Margerita 25.12.2016

    pięć

  • Fanriel 25.12.2016

    Dziękuję. ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania