Kiedy dramat, Jeden przeczytałam, ten drugi jakoś mi nie wchodzi. Pisz coś dla mnie, umiesz. Ja pusta, sucha, to chociaż bym poczytała. A piątki wszędzie masz(choć nie lubię fantasy). 🥳
ZielonoMi,drama nad dramy. Musisz poszukać natchnienia i wypełnić puste ramy, które przez pot ci z mózgu nawiały.🤣 Mi weny nie brakuje, więc nie wiem, co ci poradzić.😭
Joan Tiger Napiszmy coś razem, shota?😉Mam kilka w dorobku, i nawet z kumpela kiedyś napisałam. Będzie fajnie. https://lol24.com/opowiadania/dramaty/ostatni-raz-28926
Komentarze (14)
Nie jest to może tekst wpasowujący się w moje gusta, ale doceniam umiejętności kreowania fabuły i technikalia.
Dzięki za przeczytanie i miły komentarz. :)
Niepowtarzalny Styl z Opowi do jutrzejszej północy przyjmuje chętnych śmiałków do wspólnych zabaw i prozo-poetyckich kawałków!
Pisać! Pisać! Pisać!
Tylko z WAMI się uda
Oj, ciężko z tym pisaniem ostatnio. Na Mohabe więcej wszystkiego. Masakra dla autora ( nawet małego, jak ja), brak weny to porażka.☹
Może kiedyś się odważę. 🙂
Joan Tiger
Fantastycznie, to bardzo miła wiadomość.
Pozdrawiam serdecznie!
Kiedy dramat, Jeden przeczytałam, ten drugi jakoś mi nie wchodzi. Pisz coś dla mnie, umiesz. Ja pusta, sucha, to chociaż bym poczytała. A piątki wszędzie masz(choć nie lubię fantasy). 🥳
Na razie jadę z fantasy. Jak skończę, to zacznę coś podchodzące pod horror. Od dramatu jesteś ty. :)
Joan Tiger Jasne, jak już ja coś wypocę to istna drama.🤣
ZielonoMi,drama nad dramy. Musisz poszukać natchnienia i wypełnić puste ramy, które przez pot ci z mózgu nawiały.🤣 Mi weny nie brakuje, więc nie wiem, co ci poradzić.😭
Joan Tiger Napiszmy coś razem, shota?😉Mam kilka w dorobku, i nawet z kumpela kiedyś napisałam. Będzie fajnie. https://lol24.com/opowiadania/dramaty/ostatni-raz-28926
Zielonka, pomyślę. 😁
ZielonoMi, przeczytałam. Bardzo ładny tekst. Brawo wy!!!
Joan Tiger Dzięki, słońce.😘
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania