Trudno się dziwić, że złole nie pieszczą się z podwładnymi, jeśli mają za nich takich idiotów...
Ciekawią mnie fragmenty, gdzie nieumarli pokazują bardziej ludzką twarz - np. zmęczenie trwaniem i chęć odpoczynku, albo poczucie, że nie są gotowi na jakąś odpowiedzialność, jak tu z wampirami.
Komentarze (2)
Trudno się dziwić, że złole nie pieszczą się z podwładnymi, jeśli mają za nich takich idiotów...
Ciekawią mnie fragmenty, gdzie nieumarli pokazują bardziej ludzką twarz - np. zmęczenie trwaniem i chęć odpoczynku, albo poczucie, że nie są gotowi na jakąś odpowiedzialność, jak tu z wampirami.
Pozdrawiam ~
Podkradłam trochę z Uderworld, bo podczas pisania mi się ten film przypomniał. Dzięki za komentarz. Pozdrawiam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania