,, że nie wiedziałam w tym nic wyzywającego?'' - widziałam
,,takim osobą jest łatwiej'' - tu osobom, bo l.mnoga
,,pewność siebie kipiała j z każdej jej strony.'' - j nie potrzebne
,, nie miałam bez pośredniego kontaktu'' - bezpośredniego
,,Adam, bo tak miała na imię, '' - miał
Teraz o dialogu,,- Świetnie ci poszło,'' i kolejna część dialogu nie powinny być tak zapisane. Mówi to ta sama osoba, więc po ,,krwistoczerwoną szminkę.'' ,,- Moja kolej.'' - po prostu kontynuujesz i tak z dalszą częścią dialogu. Zapisana w taki sposób wygląda jakby to była rozmowa dwóch osób, a przecież mówi cały czas jedna.
Ciekawy pomysł na opowiadanie, zobaczę do kolejnej części, co wydarzyło się dalej. Za tę dam 4 :)
Masz bardzo ciekawe pomysły na opowiadania, przyjemnie się czyta.
Jak napisałaś o tej blondynce, że jest pewna siebie, to poczułam, jakbym czytała o sobie, bo też jestem taką osobą :)
Komentarze (10)
,, że nie wiedziałam w tym nic wyzywającego?'' - widziałam
,,takim osobą jest łatwiej'' - tu osobom, bo l.mnoga
,,pewność siebie kipiała j z każdej jej strony.'' - j nie potrzebne
,, nie miałam bez pośredniego kontaktu'' - bezpośredniego
,,Adam, bo tak miała na imię, '' - miał
Teraz o dialogu,,- Świetnie ci poszło,'' i kolejna część dialogu nie powinny być tak zapisane. Mówi to ta sama osoba, więc po ,,krwistoczerwoną szminkę.'' ,,- Moja kolej.'' - po prostu kontynuujesz i tak z dalszą częścią dialogu. Zapisana w taki sposób wygląda jakby to była rozmowa dwóch osób, a przecież mówi cały czas jedna.
Ciekawy pomysł na opowiadanie, zobaczę do kolejnej części, co wydarzyło się dalej. Za tę dam 4 :)
Dziękuje ślicznie ;)
no zobaczymy co będzie dalej, ciekawi mnie czy pujdzie na te impreze, a jeśli pujdzie to co się tam będzie działo, fajny pomysł na opowiadanie 5
Dzięki. Sama jeszcze nie wiem czy pojdzie ;P
Pójdzie, pójdzie, nie pujdzie :D :)
Trzymaj się jednego czasu. Tekst nawet ciekawy. Zostawię 4 i czekam na dalsze części. :)
Wiedziałam, że pogubię się w czasach. Dzięki za czwóreczkę ;)
Masz bardzo ciekawe pomysły na opowiadania, przyjemnie się czyta.
Jak napisałaś o tej blondynce, że jest pewna siebie, to poczułam, jakbym czytała o sobie, bo też jestem taką osobą :)
To moze dam jej twoje imie? :P
persse Jeżeli będziesz to kontynuować, nie ma sprawy, masz moje pozwolenie. :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania