Stworzenie

Dawno dawno temu, kiedy dni były dłuższe, a noce ciemniesze, na polanie spotkali się dwaj bogowie: światła i ciemności. Obaj chcięli zażegnać biedę, którą sprowadzili na ludzi w wyniku swoich wojen oraz udowodnić który z nich jest dla ludzi najważniejszy, zaczęli rozmowę, z której przez długi czas nic nie wynikało. Ostatecznie zdecydowali, że to właśnie człowiek zadecyduje kiedy ma panować światłość, a kiedy nastąpi ciemność...

Stworzyli więc lodówkę.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Kocwiaczek 05.02.2020

    I o to chodzi ;)

  • DEMONul1234 05.02.2020

    Miałaś rację, jedna osoba nie jest w stanie mnie zdemotywować, wstyd mi że musialas zobaczyć moje szczylowe zachowanie ?

  • Kocwiaczek 05.02.2020

    DEMONul1234 oj tam, każdemu czasem puszczą nerwy. Szybko się poprawiłeś więc resztę można puścić w niepamięć.

  • Shogun 05.02.2020

    Cóż za puenta, aż się uśmiechnąłem pod nosem :).

  • DEMONul1234 05.02.2020

    Cieszę się, że się podoba ☺

  • Marian 05.02.2020

    No, puenta jest super.

  • DEMONul1234 05.02.2020

    ?

  • Piotrek P. 1988 05.02.2020

    Klimatyczny tekst z zabawnym i zaskakującym zakończeniem, 5, pozdrawiam :-)

  • DEMONul1234 05.02.2020

    Dziękuję za komentarz ☺

  • Pan Buczybór 05.02.2020

    Już chciałem napisać, że krótkie i sztampowe, ale powiedzmy, że końcówka sprawia, że opowiadanie jest całkiem niezłe.
    Jedyne zastrzeżenie to ten fragment: "jest dla ludzi najważniejszy, zaczęli rozmowę" - od "zaczęli" powinno być nowe zdanie.

  • DEMONul1234 06.02.2020

    Dziękuję za komentarz ! ?

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania