Stworzenie
Dawno dawno temu, kiedy dni były dłuższe, a noce ciemniesze, na polanie spotkali się dwaj bogowie: światła i ciemności. Obaj chcięli zażegnać biedę, którą sprowadzili na ludzi w wyniku swoich wojen oraz udowodnić który z nich jest dla ludzi najważniejszy, zaczęli rozmowę, z której przez długi czas nic nie wynikało. Ostatecznie zdecydowali, że to właśnie człowiek zadecyduje kiedy ma panować światłość, a kiedy nastąpi ciemność...
Stworzyli więc lodówkę.
Komentarze (11)
I o to chodzi ;)
Miałaś rację, jedna osoba nie jest w stanie mnie zdemotywować, wstyd mi że musialas zobaczyć moje szczylowe zachowanie ?
DEMONul1234 oj tam, każdemu czasem puszczą nerwy. Szybko się poprawiłeś więc resztę można puścić w niepamięć.
Cóż za puenta, aż się uśmiechnąłem pod nosem :).
Cieszę się, że się podoba ☺
No, puenta jest super.
?
Klimatyczny tekst z zabawnym i zaskakującym zakończeniem, 5, pozdrawiam :-)
Dziękuję za komentarz ☺
Już chciałem napisać, że krótkie i sztampowe, ale powiedzmy, że końcówka sprawia, że opowiadanie jest całkiem niezłe.
Jedyne zastrzeżenie to ten fragment: "jest dla ludzi najważniejszy, zaczęli rozmowę" - od "zaczęli" powinno być nowe zdanie.
Dziękuję za komentarz ! ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania