Oderwać się od pewnej ramy jest trudnym zadaniem.
Ty to potrafisz robić w niebywałej konstrukcji słowa.
Lubię takie kombinacje z myśleniem.
Jean Baudrillard w spódnicy :)
Ale mi się ten komentarz podoba :)
Połechtałaś mojego ego i, co mi tam, pobędę sobie trochę próżna i się nim jeszcze trochę ponapawam, dziękuję bardzo :)
Przyplątało się toto do języka, zafiksowało i coś zrobić z tym trzeba :)
Więc pól tej "materii" do tajemniczych dłoni ciszy, a pół leżące bliżej pod siebie.
Bardzo sympatyczna miniatura.
Pozdro.
5!
Komentarze (15)
Oj dzieje się między słowami. Lubię Twoje półszepty.
Trochę się podziało :) dzięki piękne
Ja też lubię. 4😉
A to bardzo mi miło, dziękuję :)
Kiedy słowa mogą tylko naprowadzić, bo nie opiszą. Najs 👌
Jop :)
I dziękuję :)
Oderwać się od pewnej ramy jest trudnym zadaniem.
Ty to potrafisz robić w niebywałej konstrukcji słowa.
Lubię takie kombinacje z myśleniem.
Jean Baudrillard w spódnicy :)
Pozdrawiam
Ale mi się ten komentarz podoba :)
Połechtałaś mojego ego i, co mi tam, pobędę sobie trochę próżna i się nim jeszcze trochę ponapawam, dziękuję bardzo :)
Roma
A bywaj, a co tam. Niechaj cymbały brzmiące się aktywują.
Pasja xD niechaj. Jak kto musi.
Dobrej nocy :)
Przyplątało się toto do języka, zafiksowało i coś zrobić z tym trzeba :)
Więc pól tej "materii" do tajemniczych dłoni ciszy, a pół leżące bliżej pod siebie.
Bardzo sympatyczna miniatura.
Pozdro.
5!
A ja, proszę Garści, troszkę inaczej, ale daję słowo, że i podobnie. Jakkolwiek to brzmi :)
Dziękuję.
Brzmi ciekawie, ale trochę mało z tego wynika. Miłego wieczoru ;)
To zapis jakiejś kiedyś gdzieś, chwili i tyle. Wynika tyle co przecinku :)
Dzięki Ninja, za obecność pod "wierszem" :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania