Poprzednie części: Świat pełen cudów
Świat bez wiary
,, Trudno poznać, że świat jest Boży,
gdy żyjemy daleko od Boga,,JP II
widzę zło nieszczęścia
wiadomo kogo winię…
nie siebie nas
dostrzec piękno świata
będąc daleko od Ciebie Boże
jest możliwe tylko chwilowo
przez zaspokojenie zmysłów
a potem...
codzienność zakryta cieniem
czeka na jasność
a czas ucieka bezpowrotnie
wystarczy zbliżyć się do Ciebie
by świat widzieć w świetle
Twoim świetle
jest wspaniały mimo…
Jezu ufam Tobie
5.2024 andrew
Komentarze (11)
Pozdrawiam serdecznie
Byle kataklizm i Ci... pierwsi biegną do Boga.
Pozdrawiam serdecznie
Miłego dnia
Miłego dnia również :)
A jakby ci tak podsunać takie rozwiązanie, że byłeś jako kręgowiec w natury planie?!
Możesz sobie nazywać ją bogiem, ale liczyć na to że cie zregeneruje jest już świętą dziecięcą naiwnością. I wolno ci się tak otumaniać byle za swoje.
Do boga piorunów też na widok błyskawic latali, nawet za oknami obrazki matki boskiej błyskawicowej stawiali by potem stawiać tylko piorunochrony. Może jaki jeszcze do boga od piorunów się modli, ale chyba sam się dziwisz tej czołobitności gromowładnemu olimpijskiemu. A takich umarłych bogów tysiące. Wiedza i ich wymordowała bezkrwawo, choć oni kazali mordować, jak i twój bardzo krwawo.
°°°°° °°°
A te kataklizmy to może buk sobie urządza by policzyć ilu do niego biega?! A to szuja🐛
Chcesz widzieć świat w jego świetle? Zboczeniec z ciebie, bo jak inaczej nazwać takiego co błogosławi kazirodztwo. Tak, jesteś potomkiem gzących się braci z siostrami i rodziców z dziećmi po alkoholowych libacjach. Wiesz, a może raczej wierzysz, bo na wiedzę to tam miejsca brak, że każda ilość alkoholu jest mordercą szarej substancji a ten twój światły buk zaopatrywał skacowanych w tę truciznę?!
Siebie nie winisz?!, a kto gloryfikuje kata egipskich pierworodnych, kto nakazał okradać swoich przyjaciół i życzliwych z klejnotów, kto w swojej pysze wylał skarb na siebie zamiast:
"268 Widząc to, uczniowie oburzali się, mówiąc: «Na co takie marnotrawstwo? 9 Przecież można było drogo to sprzedać i rozdać ubogim». (... )11 Albowiem zawsze ubogich macie u siebie, lecz Mnie nie zawsze macie."
Piejesz na chwałe zdemoralizowanej istoty, wstyd, paciorku☹️
"
Pozdrawiam
Słonecznego dnia
Ty jesteś wart zrównania się z niezniszczalnymi bogami, a to przyznaj się ilu nieszczęść ludzkich jeteś sprawcą?!
Dodam, że w boskość jego idolki to wierzy nwt więcej niż połowa swiata. Reszta ma inne idolki i tego tow. Karola W. uważa za poganina, biadoląc, że jest częścią niewierzącego świata.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania