Świąteczne przesłanie

Dzisiaj przed świętami muszę coś powiedzieć, władza się zmieniła także polityka, to czas kiedy warto znajomych odwiedzić, bo zaczyna grać nam znajoma muzyka.

 

Zakopać topory wcześniej odkopane, no i tak po ludzku spojrzeć na człowieka, przytulić do serca dusze zbuntowane, wyjaśniać, pochwalić nigdy się nie wściekać.

 

Przecież święta niosą braterskie przesłanie, żeby ludzi łączyć i razem się cieszyć, po to jest świąteczne opłatkiem łamanie, oraz przyrzeczenie by nigdy nie grzeszyć.

 

22.12.2025 r.

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (5)

  • Pulinaaa pół roku temu

    Dziekuje Za ten wiersz❤

  • tedi75 pół roku temu

    Wesołych Świąt

  • Pulinaaa pół roku temu

    tedi75 Dla Cb Rownież Wesołych

  • zsrrknight pół roku temu

    słaba rymowanka

  • tedi75 pół roku temu

    Wesołych Świąt

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania