Świątecznie.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, chcę złożyć wam najserdeczniejsze życzenia.
Abyście nigdy nie zapomnieli, co jest w życiu najważniejsze,
Obyście nigdy nie rezygnowali z marzeń, tylko dlatego, że wydają się nierealne.
Nigdy nie wątpcie w potęgę miłości oraz nie traćcie wiary w drugiego człowieka.
I zawsze pamiętajcie, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje.
Życzy Lady_Makbet.
Komentarze (12)
Gdybym umiała pisać wiersze, napisałabym życzenia świąteczne i dla Ciebie! ;))
Dziękuję Ci bardzo, również życzę wesołych, pogodnych i rodzinnych świąt :3 *nigdy nie potrafiłam składać życzeń ;_;*
Ja również nie ;) ale dziękuję wam :)
życzę ci
byś była zawsze szczęśliwa
byś trwała w swych marzeniach
byś miała w sercu miejsce dla innych
Szczęśliwych i pogodnych świąt :)
Droga Lady, czytam sobie wiersze
W ten wieczór, w bezśnieżną zimę.
Życzysz mi, tradycyjnie, szczęścia
W miłości brak zwątpienia.
A ja rymować nie umiem
A przynajmniej w to wątpię.
Mimo to życzę Ci wesołego życia
Oraz braku potrzeby garów mycia.
Dziękuję wam.
Jesteście cudowni ! :)
Dziękujemy serdecznie! Oczywiście wzajemnie :)
Dziękuję :)
Dziękuję :)
Lady_Makbet, bardzo mi miło, dziękuję serdecznie i Tobie również życzę najwspanialszych, najcudowniejszych Świąt Bożego Narodzenia :-D
Dziękuję :)
Wzajemnie, życzę Ci spełnienia wszystkich, najskrytszych marzeń :)*
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania