,

,

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (12)

  • alexandra_xxx 01.11.2016

    piękne i jakże prawdziwe, 5

  • Violet 01.11.2016

    Pomyślmy chwilę o zmarłych, może i nas ktoś kiedyś wspomni w ten sposób. Żyjemy tak długo, jak długo pozostajemy w pamięci potomnych. Bardzo ładne, 5.

  • Pan Buczybór 01.11.2016

    Bardzo fajny tekst. Trzeba pamiętać o swoich zmarłych krewnych. 5

  • milusia 01.11.2016

    Poprostu śliczne. 5

  • Tina12 01.11.2016

    Pięknie napisane.
    5

  • D4wid 01.11.2016

    Wiersz oczywiście o tym święcie, ale czy nie powinniśmy o nich pamiętać cały rok, a nie tylko jeden dzień? :D

  • katharina182 01.11.2016

    Przepiękny wiersz. 5 ode mnie

  • Kakarotto 01.11.2016

    Fantastyczna wiersz, gratuluję i zostawiam 5;)

  • KarolaKorman 01.11.2016

    Bardzo ładny wiersz, 5 :)

  • Szudracz 02.11.2016

    Bardzo dziękuję:)

  • Julsia 06.11.2016

    Super, 5

  • Szudracz 06.11.2016

    Dziękuję;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania