,
,Autor: SzudraczCzytano 419 razyData dodania: 01.11.2016
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 11
Zaloguj się, aby ocenić55
piękne i jakże prawdziwe, 5
Pomyślmy chwilę o zmarłych, może i nas ktoś kiedyś wspomni w ten sposób. Żyjemy tak długo, jak długo pozostajemy w pamięci potomnych. Bardzo ładne, 5.
Bardzo fajny tekst. Trzeba pamiętać o swoich zmarłych krewnych. 5
Poprostu śliczne. 5
Pięknie napisane. 5
Wiersz oczywiście o tym święcie, ale czy nie powinniśmy o nich pamiętać cały rok, a nie tylko jeden dzień? :D
Przepiękny wiersz. 5 ode mnie
Fantastyczna wiersz, gratuluję i zostawiam 5;)
Bardzo ładny wiersz, 5 :)
Bardzo dziękuję:)
Super, 5
Dziękuję;)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (12)
piękne i jakże prawdziwe, 5
Pomyślmy chwilę o zmarłych, może i nas ktoś kiedyś wspomni w ten sposób. Żyjemy tak długo, jak długo pozostajemy w pamięci potomnych. Bardzo ładne, 5.
Bardzo fajny tekst. Trzeba pamiętać o swoich zmarłych krewnych. 5
Poprostu śliczne. 5
Pięknie napisane.
5
Wiersz oczywiście o tym święcie, ale czy nie powinniśmy o nich pamiętać cały rok, a nie tylko jeden dzień? :D
Przepiękny wiersz. 5 ode mnie
Fantastyczna wiersz, gratuluję i zostawiam 5;)
Bardzo ładny wiersz, 5 :)
Bardzo dziękuję:)
Super, 5
Dziękuję;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania