Światło u drzwi

Ciepłe światło ogrzewa mego ducha,

W symfonii ptaków cicho się zanurzam.

Do naszych drzwi już wiosna puka,

Topi ostatnie odłamki zimy.

To dla niej rodzą się te rymy —

Ave, wiosno.

Średnia ocena: 2.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Domi123 4 miesiące temu

    Ech, zazdroszczę tej wiosny. Reykjavik śniegiem zasypało, wiosny tu chyba nie zobaczymy aż do lata...

  • Aeliora 4 miesiące temu

    Wiosno ,wiosno-wiosnoo Ahh to Ty...;)

  • Dedal 4 miesiące temu

    Aeliora Wiosno przyszłaś skoro świt,
    Pozwól mi otworzyć drzwi
    Mamy nowy rok pełen żyć🙂

  • Aeliora 4 miesiące temu

    Dedal Będzie się działo😉 słońce przez caly rok bedzie promieniami ogrzewało

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania