Światło u drzwi
Ciepłe światło ogrzewa mego ducha,
W symfonii ptaków cicho się zanurzam.
Do naszych drzwi już wiosna puka,
Topi ostatnie odłamki zimy.
To dla niej rodzą się te rymy —
Ave, wiosno.
Ciepłe światło ogrzewa mego ducha,
W symfonii ptaków cicho się zanurzam.
Do naszych drzwi już wiosna puka,
Topi ostatnie odłamki zimy.
To dla niej rodzą się te rymy —
Ave, wiosno.
Komentarze (4)
Ech, zazdroszczę tej wiosny. Reykjavik śniegiem zasypało, wiosny tu chyba nie zobaczymy aż do lata...
Wiosno ,wiosno-wiosnoo Ahh to Ty...;)
Aeliora Wiosno przyszłaś skoro świt,
Pozwól mi otworzyć drzwi
Mamy nowy rok pełen żyć🙂
Dedal Będzie się działo😉 słońce przez caly rok bedzie promieniami ogrzewało
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania