...

...

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Agnieszka Gu 24.01.2019

    Witam,
    Wkrótce się tu nawinę... :))

  • Bożena Joanna 24.01.2019

    Bardzo mi miło. Pozdrowionka!

  • Agnieszka Gu 27.01.2019

    Wróciłam stęskniona za aurą spokoju i sentymentu otaczającą twoje opowiadania. Kawa przyjemnie parkuje obok, a ja z przyjemnością zagłębia się w tekst...
    Pierwsze zdania "... ciemnooka kobieta o romantycznej naturze snuła wiele marzeń..." i już wiedziałam, że będę się delektować :))
    "Mam nadzieję, ze znów zagłębimy się w tę symfonię błękitu sprzed lat...." - śliczne masz te zdania... I jeszcze kilka innych...

    Bardzo przyjemna, romantyczna opowieść :)
    Pozdrawiam :))

  • Bożena Joanna 27.01.2019

    Agnieszka Gu
    Dziękuję, że do mnie zajrzałaś. Tak się stało, że zatęskniłam za podróżami i wspomnieniami o przeżytych tam cudownych chwilach. Serdecznie pozdrawiam!

  • maciekzolnowski 26.01.2019

    O, widzę, że tekścik świeży jest. Trzeba będzie zerknąć. :))

  • Bożena Joanna 27.01.2019

    Serdecznie zapraszam, ale ostrzegam, tytuł jest nieco mylący. Pozdrawiam!

  • Pasja 27.01.2019

    Witam
    O Bogowie jaki ty masz dar ukazywania obrazów. Znowu zabrałaś mnie w podroż i ze znakomitą przewodniczką. Przeplatana miłość pośród przepięknej scenerii... Warszawa, Francja, Anacapri, Zatoka Neopolitańska i morze czyste jakich uczucie. Tytuł adekwatny do kolorów mimo smutnych chwil czuje się piękną symfonię. Czuje się smak wzruszeń i dojrzałej miłości. Prawdą jest, że miłość może przenosić góry. Smakowita uczta w niedzielne przedpołudnie.

    Pozdrawiam ciepło i życzę zdrowia.

  • Bożena Joanna 27.01.2019

    Tak się składa, że najbardziej w życiu pragnęłam podróżować blisko i daleko. Teraz tęsknię za tym i coraz częściej przeglądam zdjęcia i wspominam, co było najwspanialsze i nie wróci. Serdecznie dziękuję za wizytę i pozdrawiam!

  • Masz zacięcie podróżnika "opisywacza"! Pamiętam Twoje opowiadanie o Andaluzji a teraz wyprawa była równie piękna choć nieco dłuższa.
    Pięknie potrafisz opisywać!

  • Bożena Joanna 27.01.2019

    Dziękuję za przychylną opinię. Chciałam przywołać atmosferę Capri i uczucia, których tam doznałam. Pozdrowienia!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania