-
-Autor: Cyber.WiedźmaCzytano 438 razyData dodania: 15.04.2018
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić15
haha - jaka końcówka. Ty obżartucho. Tekst znó z ukłonem w kierunku czytelników. Dobry, lekki niewybitny. No i było coś poza dialogami - rispect.
Taki dialog w innej formie.
wow super :) prosze o ocene mojego
Na głównej widać, że robisz kopiuj-wklej komentarza. To, hmm... zła droga ;)
heh, bardzo pomysłowe. No, twoje teksty to zawsze coś niezwykłego. I jeszcze plus za dobrą puentę. Pozdro
Ujdą w tłumie, ale dziena.
Witam, Wiadomo, że jednym! A iloma niby miałaby go poczęstować? :p ;) Fajny dialog. Pozdrowionka
Dzięki Agu.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (8)
haha - jaka końcówka. Ty obżartucho. Tekst znó z ukłonem w kierunku czytelników. Dobry, lekki niewybitny.
No i było coś poza dialogami - rispect.
Taki dialog w innej formie.
wow super :) prosze o ocene mojego
Na głównej widać, że robisz kopiuj-wklej komentarza. To, hmm... zła droga ;)
heh, bardzo pomysłowe. No, twoje teksty to zawsze coś niezwykłego. I jeszcze plus za dobrą puentę. Pozdro
Ujdą w tłumie, ale dziena.
Witam,
Wiadomo, że jednym! A iloma niby miałaby go poczęstować? :p ;)
Fajny dialog. Pozdrowionka
Dzięki Agu.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania