-

-

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Canulas 15.04.2018

    haha - jaka końcówka. Ty obżartucho. Tekst znó z ukłonem w kierunku czytelników. Dobry, lekki niewybitny.
    No i było coś poza dialogami - rispect.

  • Cyber.Wiedźma 15.04.2018

    Taki dialog w innej formie.

  • Misialula 15.04.2018

    wow super :) prosze o ocene mojego

  • Canulas 15.04.2018

    Na głównej widać, że robisz kopiuj-wklej komentarza. To, hmm... zła droga ;)

  • Pan Buczybór 15.04.2018

    heh, bardzo pomysłowe. No, twoje teksty to zawsze coś niezwykłego. I jeszcze plus za dobrą puentę. Pozdro

  • Cyber.Wiedźma 15.04.2018

    Ujdą w tłumie, ale dziena.

  • Agnieszka Gu 15.04.2018

    Witam,
    Wiadomo, że jednym! A iloma niby miałaby go poczęstować? :p ;)
    Fajny dialog. Pozdrowionka

  • Cyber.Wiedźma 15.04.2018

    Dzięki Agu.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania