Sza (tekst z NSzO)

Ciszo, sza! On niech się nie dowie,

że znów się wśniłam mu słodko w sen,

że wciąż marzę jemu po głowie.

 

Ciszo, sza! on niech się nie dowie,

ani mru mru, choćby w półsłowie -

niech śpi. Niech śni mnie jako nonsens.

 

Ciszo, sza! on niech się nie dowie,

że znów się wśniłam mu słodko w sen.

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Mona Demona pół roku temu

    Ładny, cichy wiersz 🙂

  • Roma pół roku temu

    Dzięki piękne, Mona :)

  • JagVetInte pół roku temu

    Lepiej być czyimś snem niż rzeczywistością?

    Ładne, jakby zaklęcie. I samodyscyplina, z tym uciszaniem.

    Najs.

  • Roma pół roku temu

    Czasami pewnie łatwiej.

    Dziękuję :)

  • Sokrates pół roku temu

    Delikatny ładny wiersz. 4

  • Roma pół roku temu

    Dziękuję :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania