Szacunek
W złudnym świecie przychodzi nam żyć,
Gdzie celebryta tka swą nić,
Nie ważne co powie, nieważne jak,
Ważne, iż oklasków poczuje smak.
Sens gdzieś powoli się zatraca,
W słowach co nic nie wnoszą,
Liczy się tylko wychuchana glaca,
I słowa co nienawiść głoszą.
Już komentarzy całe mnóstwo,
Choć ich jakość jest nic niewarta,
Bo w końcu nie ważne, iż widać w nich ubóstwo,
To i tak zabawmy się w kata.
On huj, a ona dziwka,
To fakt, nie sprzeczać się,
Bo wizerunek to dziś przykrywka,
Do krzyku: jesteś śmieć!
Komentarze (22)
Wiem o czym mówisz
a :)
Pan ''psycholog'', który ma na tym portalu kumpli. Hm, czytając komentarze pod kolegów tekstami nieźle się ubawiłam. Przepraszam, ja nie z tych pośmiewnych, choć może do ''wron'' można mnie zaklasyfikować. ;) Powodzenia w bojkotowaniu portalu życzę. :P
Ja nie zamierzam bojkotować portalu asusek :) Tylko niektórych użytkowników. Najwyraźniej niektórzy już zapomnieli co było z Slugom Legionu :)
Nerd, nie wiem, o co Ci chodzi. Nie pamiętam, by ktoś go stąd pogonił. Zniknął, a potem chyba pojawił się pod innym nikem. Lubił dyskutować chłopak i tyle. ;) Widzę, że Ty wiesz coś więcej. :P
ausek nikt go nie pogonił, to on pogonił kilkanaście osób ;) Ludzie po odchodzili :)
od tej por niewiele się tu zmieniło :) hejt nadal w modzie ;P
Nerd, padłam, leżę i nie wstanę. On pogonił? Ciekawa teoria. :P
Nerd Coś za dużo wiesz panie psychologu... Czyżbyś był NIM!?
Pan Buczybór Nie nie jestm :P Ale byłem wtedy :P
ausek niektórzy mieli dość jego komentarzy :)
Aha. A więc witaj panie Sługo. Powiem, nieźle się skrywałeś.
Pan Buczybór spójrz na swoje stare wiersze :P to konto ma jakieś 2 lata. Kiedyś komentowałem twoje wiersze, ale slugą nie jestem.
Nerd Sługą nie, bo Panem :). Chyba nie będę się doszukiwał twojej prawdziwej tożsamości. Zbyt niecierpliwy jestem.
Pan Buczybór i dobrze, bo byś jeszcze dostał zwielokrotnienia jaźni :)
Nerd Albo zwielokrotnienia zwielokrotnienia jaźni.
Pan Buczybór hehehe :)
Nerd To już tylko w ekstremalnych przypadkach, ale się zdarza.
Podoba mi się wyraz; huj - wreszcie zapachniało oryginalną polszczyzną. :)
hahaha
Mimo iż nie przepadam za językiem kolokwialnym i wulgarnym w poezji, to bardzo ładnie opisana dzisiejsza rzeczywistość.
Dziękuję :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania