Szał zakupów
Chciałam kupić szczęście
tak jak chleb ,czekoladę czy bułki,
lecz jak się okazało
to towar z górnej półki.
Chciałam kupić mądrość,
bo mam jej trochę za mało
i tak się zastanawiam,
ile by to kosztowało.
Chciałam kupić spokój,
lecz towar to limitowany
w sklepie go już nie ma
dawno temu wyprzedany.
Chciałam kupić także
same pozytywne emocje,
lecz wszystko tu za drogie
poczekam na promocję.
Komentarze (7)
I
super. 5
Brakuje mi dokończenia w zwrotce o mądrości, ale poza tym bardzo fajny wiersz i podoba mi się sam pomysł, ale można by użyć więcej metafory.
dziękuje za opinie;) sama ostatnio odnosze wrażenie że z braku metafor uczyniłam swój znak rozpoznawczy:)
Wiersz mnie mocno zastanowił ( wygląda to raczej jak tekst piosenki ). Co, jeśli naprawdę "stać" mnie tylko na "najtańsze" emocje choć wmawiam sobie, że jestem mądry, szczęśliwy? Zostawiłem 5.
Myślę, że każdego stać na najwyższe emocje i na to by być mądrym i szczęśliwym tylko to dużo kosztuje i jest czasochłonne:) No i niestety nie ma"promocji":)
Super! 5
Zostawiam anonimową piątkę ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania