....

......

Średnia ocena: 3.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Monia 21.02.2018

    Wygrzebany staroć z rymami p.s pisownia orginalna

  • Canulas 21.02.2018

    Cóż powiedzieć, coby w uczciwości samemu ze sobą zostać?
    Hmmm, ujdzie (nie oceniam)

  • Monia 21.02.2018

    Poznałam opinię i to mi wystarczy dziękuję ;)

  • Skryty 21.02.2018

    Rymy są na serio w porządku. Reszta taka średnia, jak Can napisał, ujdzie.

  • Monia 21.02.2018

    Bazgroły z samego początku przygody z pisaniem są jakie są nie ma co się oszukiwać :)

  • Pan Buczybór 22.02.2018

    od czegoś się zaczyna, c'nie? Głosem większości - ujdzie :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania