Szczęście

Szczęście.

Być wreszcie szczęśliwym.

 

Nie w przyszłości.

Nie kiedyś.

Tylko teraz.

 

Z wdzięcznością za to, co jest.

Z pokojem w sercu.

Z uśmiechem, nawet gdy nikt nie patrzy.

 

Przez tyle lat szukałem go w miejscach,

w których go nigdy nie było.

A ono czekało -

tu w środku.

 

Dziś obudziłem się i po prostu wiem.

 

Zamknąłem drzwi do przeszłości,

otworzyłem okno na teraz,

i wpuściłem je.

 

Nie ma piękniejszego uczucia

niż móc powiedzieć.

"czuję się z nim dobrze"

Średnia ocena: 1.0  Głosów: 1

Zaloguj się, aby ocenić

    Napisz komentarz

    Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania