aaa
aaAutor: Pan BuczybórCzytano 345 razyData dodania: 07.03.2017
Średnia ocena: 4.9 Głosów: 12
Zaloguj się, aby ocenić59
To dobrze, że nie poszedłeś do koscioła bo byś kichaniem porozsiewał bakterie i klapa. A w parku mogłeś kichać do woli. 5 Pozdrawiam i miłego dnia życzę
Zgubić swoje ja w parku. Chory, nikt go nie widział, wszyscy zniknęli, a na końcu on. 5 :)
"Tak więc szedłem przez park. Nudno jakoś było."
Tekst ma przekaz, nie da się ukryć. Ode mnie 4 :)
Dałem piątkę, bo jest złowróżbnego w tym tekście, jakaś postępująca katatonia, aura końca nieuchronnego. Mnie się to podobało bardziej niż bardzo :))
Też tak pójdę jak umrę 5
Ależ dziękuję, o mili czytelnicy.
U mnie w parku są jeszcze pawie.Czasem żartuje że po parku chodzi obiad.Daje 5.
może faktycznie to umarlak idzie drogą przez czyściec,5.
Może, może nie. Kto to wie?
Skojarzyło mi się z obecną wycinką drzew. Jak dla mnie ciekawe ujęcie tematu. Najpierw drzewa, później ludzie bez tlenu umierają.
5:)
Ach, jak wieloznaczny ten tekst. Jedni o czyśćcu, inny o dżewach. Piękne.
Nie będę wymyślał żadnych interpretacji tylko po prostu dam 5 ;)
Ode mnie 5, świetny koncept.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (15)
To dobrze, że nie poszedłeś do koscioła bo byś kichaniem porozsiewał bakterie i klapa. A w parku mogłeś kichać do woli. 5 Pozdrawiam i miłego dnia życzę
Zgubić swoje ja w parku. Chory, nikt go nie widział, wszyscy zniknęli, a na końcu on. 5 :)
"Tak więc szedłem przez park. Nudno jakoś było."
Tekst ma przekaz, nie da się ukryć. Ode mnie 4 :)
Dałem piątkę, bo jest złowróżbnego w tym tekście, jakaś postępująca katatonia, aura końca nieuchronnego. Mnie się to podobało bardziej niż bardzo :))
Też tak pójdę jak umrę 5
Ależ dziękuję, o mili czytelnicy.
U mnie w parku są jeszcze pawie.Czasem żartuje że po parku chodzi obiad.Daje 5.
może faktycznie to umarlak idzie drogą przez czyściec,5.
Może, może nie. Kto to wie?
Skojarzyło mi się z obecną wycinką drzew.
Jak dla mnie ciekawe ujęcie tematu.
Najpierw drzewa, później ludzie bez tlenu umierają.
5:)
Ach, jak wieloznaczny ten tekst. Jedni o czyśćcu, inny o dżewach. Piękne.
Nie będę wymyślał żadnych interpretacji tylko po prostu dam 5 ;)
Ode mnie 5, świetny koncept.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania