aa

aaa

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Pasja 07.03.2017

    To dobrze, że nie poszedłeś do koscioła bo byś kichaniem porozsiewał bakterie i klapa. A w parku mogłeś kichać do woli. 5 Pozdrawiam i miłego dnia życzę

  • Tanaris 07.03.2017

    Zgubić swoje ja w parku. Chory, nikt go nie widział, wszyscy zniknęli, a na końcu on. 5 :)

  • mentalista 07.03.2017

    "Tak więc szedłem przez park. Nudno jakoś było."

  • mentalista 07.03.2017

    Tekst ma przekaz, nie da się ukryć. Ode mnie 4 :)

  • Adam T 07.03.2017

    Dałem piątkę, bo jest złowróżbnego w tym tekście, jakaś postępująca katatonia, aura końca nieuchronnego. Mnie się to podobało bardziej niż bardzo :))

  • Nuncjusz 07.03.2017

    Też tak pójdę jak umrę 5

  • Pan Buczybór 07.03.2017

    Ależ dziękuję, o mili czytelnicy.

  • Ewcia 07.03.2017

    U mnie w parku są jeszcze pawie.Czasem żartuje że po parku chodzi obiad.Daje 5.

  • Anonim 07.03.2017

    może faktycznie to umarlak idzie drogą przez czyściec,5.

  • Pan Buczybór 07.03.2017

    Może, może nie. Kto to wie?

  • Szudracz 07.03.2017

    Skojarzyło mi się z obecną wycinką drzew.
    Jak dla mnie ciekawe ujęcie tematu.
    Najpierw drzewa, później ludzie bez tlenu umierają.

  • Szudracz 07.03.2017

    5:)

  • Pan Buczybór 07.03.2017

    Ach, jak wieloznaczny ten tekst. Jedni o czyśćcu, inny o dżewach. Piękne.

  • fanthomas 07.03.2017

    Nie będę wymyślał żadnych interpretacji tylko po prostu dam 5 ;)

  • kjgruszkowska 12.03.2017

    Ode mnie 5, świetny koncept.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania